Selena Gomez przyszła z młodszą siostrą na premierę "Krainy Lodu 2". To najsłodsze zdjęcia, jakie dziś zobaczycie

Selena Gomez pojawiła się na premierze filmu "Kraina Lodu 2". Towarzyszyła jej młodsza siostra, Gracie Elliot Teefey.

Selena Gomez jest jedną z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia. Nie da się ukryć jednak, że największe emocje budzi jej życie prywatne. Dużo mówi się również o jej relacjach z Justinem Bieberem, a niewiele o rodzinie. Wiadomo jednak, że gwiazda wychowywała się jako jedynaczka, a obecnie ma dwie młodsze przyrodnie siostry. Pierwsza z nich to 6-letnia Gracie Elliot Teefey, która jest owocem małżeństwa mamy artystki, Mandy Teefey i jej drugiego męża. Druga siostra Seleny to Victoria Gomez, która jest dzieckiem jej taty oraz jego drugiej żony. Ostatnio wokalistka pojawiła się na premierze filmu "Kraina Lodu 2" z siostrą Gracie i zdjęcia z tego wydarzenia są po prostu urocze! 

Selena Gomez z siostrą na premierze filmu

Gwiazda nigdy nie ukrywała, że narodziny sióstr dały jej dużo radości. Teraz Gomez postanowiła jedną z nich wprowadzić w świat show-biznesu i zabrała Gracie na premierę filmu. Obie wyglądały wręcz obłędnie i miały na sobie identyczne stroje.

Kreacje Seleny i Gracie nawiązywały do stylizacji księżniczek z Arendele. Nawet ich fryzury były podobne do bajkowych postaci. Wokalistka miała luźno związane warkocze niczym księżniczka Anna, a Gracie miała delikatny warkocz, opadający na plecy podobnie, jak u księżniczki Elsy. 

Siostry założyły długie białe sukienki z rozszerzanymi rękawami w drobne, niebieskie kwiatki. Stylizacje dopełniły długie granatowe peleryny z cekinami i piórami przy szyjach. Zdjęcia dziewczyn znajdziecie w naszej galerii!

Do Seleny Gomez i małej Gracie na czerwonym dywanie dołączyły takie gwiazdy, jak: Kristen Bell, Idina Menzel czy Josh Gad. 

Czy młodsza siostra Seleny pójdzie w jej ślady? Zobaczcie, jak inne gwiazdy wyglądały w dzieciństwie: 

Zobacz wideo

BO