Sandra Kubicka potwierdziła odejście Adama Adamonisa z "TzG". Zdradziła, że ma zamiar wygrać program. "Dam z siebie wszystko"

Sandra Kubicka potwierdziła odejście swojego partnera Adama Adamonisa z "Tańca z Gwiazdami". Dodała długi wpis na Instagramie, w którym pożegnała go we wzruszających słowach.

W czwartek, zaledwie dzień przed emisją kolejnego odcinka "Tańca z Gwiazdami", wyszło na jaw, że z show definitywnie żegna się Adam Adamonis, taneczny partner Sandry Kubickiej. Aktor i tancerz zdecydował się na ten krok ze względu na kontuzję nogi, która okazała się być na tyle poważna, że niemożliwe stało się kontynuowanie jego tanecznego wyzwania. Adam Adamonis napisał:

Jest mi strasznie przykro. Naprawdę strasznie. Przede wszystkim dlatego, że to się stało teraz, pod koniec programu, przed samą metą. Nie chciałbym też, żeby ktoś się nade mną litował, bo zawsze byłem i jestem fighterem, ale kontuzja okazała się na tyle poważna, że nie mógłbym dalej tańczyć. Jestem bardzo dumny, że udało mi się doprowadzić moją partnerkę Sandrę aż do ćwierćfinału i bardzo się cieszę, że rozbudziłem w niej taką miłość do tańca. I będę za nią bardzo trzymał kciuki - napisał Adam Adamonis w komunikacie.

Teraz Sandra Kubicka potwierdza jego odejście w długim wpisie na swoim profilu na Instagramie.

Sandra Kubicka żegna Adama Adamonisa

Sandra Kubicka i Adam Adamonis poznali się dzięki show "Taniec z Gwiazdami", ale niestety ich wspólna przygoda nie trwała długo. Mimo tego, modelka zdecydowała się opublikować długi wpis na Instagramie, w którym potwierdziła odejście Adama oraz pożegnała go wzruszającymi słowami.

Niestety to prawda... Adam odchodzi z programu, kontuzja okazała się poważniejsza niż myśleliśmy i nie pozwoliła nam wspólnie kontynuować niesamowitej przygody. Dziękuję Ci Adam Adamonis za te miesiące ciężkiej pracy i tyle godzin na sali. Zaskakiwaliśmy wszystkich co piątek. Dzięki Tobie pokochałam standard, odkryłam moją teatralna stronę i pokocham taniec jeszcze bardziej - napisała Sandra Kubicka.

Modelka zapewniła, że odejście jej partnera nie powstrzyma jej przed dojściem do finału i Adam będzie z niej dumny.

Dam z siebie WSZYSTKO, żeby dość do finału i wygrać tę kryształowa kulę. Będziesz dumny, obiecuję! Cieszę się, że mogliśmy się poznać, pracować razem i osiągnąć wspólnie tak wiele. Wracaj do zdrowia, to jest najważniejsze! - dodała modelka.
 

Pudelek donosi, że Adama Adamonisa na stałe zastąpił Wojciech Jeschke, z którym modelka wystąpiła już w 6. odcinku. Czy tak będzie faktycznie, przekonamy się w piątek, 8 listopada, wieczorem.

KM

Przypominamy, co Sandra Kubicka mówiła nam o udziale w show "Taniec z Gwiazdami": 

Zobacz wideo