Kim jest Martyna Gliwińska? Opowiada o ciąży z Jarosławem Bieniukiem, kiedyś łączyła ich gorąca relacja

Martyna Gliwińska oznajmiła, że jest w ciąży. Co więcej, zdradziła, że ojcem jej dziecka jest Jarosław Bieniuk, z którym łączyła ją niegdyś zażyła relacja.

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniukzostaną rodzicami? Sama zainteresowana zdradziła, że jest w ciąży w magazynie "Na Żywo". Kim jest Martyna Gliwińska i co łączy ją z Jarosławem Bieniukiem?

Martyna Gliwińska - kim jest? 

Gliwińska pochodzi z Gdyni i ma 28 lat. Choć jest zawodową tancerką, skupiła się na pracy w sieci. Samą siebie opisuje jako projektantkę wnętrz i miłośniczkę mody. 

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk - historia związku

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk pierwszy raz publicznie pojawili się razem w 2016 roku. Było to dwa lata po śmierci Anny Przybylskiej, żony Jarosława Bieniuka. Gliwińskiej przez cały czas nie dało się uniknąć porównań do zmarłej żony piłkarza.

W pierwszych "oficjalnych" miesiącach o Martynie Gliwińskiej u boku Bieniuka bardzo ciepło wypowiadały się mama i siostra Ani Przybylskiej, prosząc również fanów zmarłej aktorki, żeby wstrzymali się od porównań.

Nie zastąpi mi Ani, ale możemy się przecież polubić - mówiła matka Ani Przybylskiej w rozmowie z Wp.pl.

W 2017 roku para rozstała się, co później potwierdzała sama Gliwińska. Podobno Bieniuk "nie spełniał oczekiwań jako człowiek i partner". Jednak pomimo rozstania utrzymywali ze sobą przyjacielskie relacje. Na tyle przyjacielskie, że wrócili do siebie, jednak i ten związek zakończył się rozstaniem.

Martyna Gliwińska w rozmowie z "Super Expressem" mówiła, że jej związek z Jarosławem Bieniukiem trwał trzy lata. Pełen był górek i dołków, ostatecznie jednak rozpadł się.

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk - przyjaciele

Nawet ostateczne rozstanie nie spowodowało zerwania kontaktu. Kiedy na Jarosława Bieniuka spadły poważne oskarżenia, to właśnie Gliwińska bardzo go wspierała.

Jestem przy Jarku i będę zawsze, bo tak postępują prawdziwi przyjaciele. Przez trzy lata trwania naszego związku bardzo zżyłam się z jego dziećmi, a one ze mną. Nie mogę ich teraz tak zostawić - mówiła w "SE" w lipcu tego roku.

Okazuje się, że pomoc Martyny Gliwińskiej dla Jarosława Bieniuka na nowo rozgrzała uczucie między nimi. W efekcie dzisiaj mówi się o ciąży Martyny z Jarosławem.

Zobacz wideo