Cezary Pazura pochwalił się zdjęciem z 10-letnią córką. Amelia niezwykle się ucieszyła na widok taty w długich, blond włosach. "Zmieniam image"

Cezary Pazura co raz pokazuje nowe zdjęcia z dziećmi. Tym razem pochwalił się tym z 10-letnią córką Amelią, przy okazji prezentując nowy wizerunek. Do twarzy mu w blond peruce?

Cezary Pazura nie ma problemu z upublicznianiem wizerunku swoich dzieci w social mediach. Na Instagramie publikuje wiele ciekawych i uroczych zdjęć z pociechami, pokazując fanom, jakim jest troskliwym i nowoczesnym tatą. I oto właśnie pochwalił się nowym, na którym zapozował z 10-letnią Amelią. 

Cezary Pazura w blond peruce

Aktor postanowił podzielić się z obserwatorami pięknym ujęciem z córką. Nie jest to jednak zwyczajne zdjęcie, bo oprócz uśmiechniętej dziewczynki, widać nowy "image" Cezarego. Gwiazdor włożył blond perukę i przyznał, że nie do końca czuje się w niej dobrze. Uradowana była jednak Amelia.

 
Kobiety lubią blondynów. Zmieniam image. Dla mnie tak sobie, ale dzieci zachwycone - napisał.

Jak można było się spodziewać, obserwatorzy byli zachwyceni i nie szczędzili prześmiewczych, ale jakże pozytywnych komentarzy pod postem Pazury.

Jesteście super rodziną, macie piękne i mądre dzieci.
Fajny ten nowy Wiedźmin, nie wiem na co ludzie narzekają.
Ładnie Pani wygląda, ale woskowanie by się przydało.

Fani oceniają podobieństwo Amelii do Cezarego

Użytkownicy Instagrama pokusili się też o ocenę podobieństwa dziewczynki do aktora. Zgadzamy się z nimi w stu procentach!

Bliźnięta. Jaki tata, taka córka. 
Dwie kropelki.
O jejku klon!
Skóra zdjęta z taty.

Jakie jest Wasze zdanie? Widzicie w Amelii więcej Edyty, czy Cezarego?

CW

Cezary Pazura z Ritą na wakacjach. Edyta pokazała jak aktor opiekuje się ich młodszą córką. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.