Meghan Markle złamie brytyjską tradycję? Kolejne dziecko ma zamiar urodzić w USA

Meghan Markle przyznała, że chciałaby urodzić drugie dziecko w USA. Powodem tego miałaby być trauma, której doświadczyła podczas narodzin Archiego.

Maghan Markle i książę Harry zaraz po czwartkowym Święcie Weteranów mają zamiar wybrać się na długie wakacje do Stanów Zjednoczonych - podobno będą tam wręcz szukać domu do zamieszkania. Okazuje się, że ich plany są o wiele bardziej zaawansowane i dotyczą drugiej ciąży Meghan.

Meghan Markle drugie dziecko urodzi w USA?

Zgodnie z "US OK Magazine" Meghan Markle i książę Harry chcieliby, aby drugie dziecko urodziło się w Stanach Zjednoczonych:

Chciałabym urodzić drugie dziecko w miejscu, gdzie sama się wychowałam - powiedziała Meghan swoim przyjaciołom.

Wybór książęcej pary to konsekwencja nagonki brytyjskich mediów na młodą księżną. Meghan przyznała również, że nie ma wsparcia w rodzinie królewskiej. Podczas pierwszej ciąży czuła się bardzo samotnie bez najbliższej rodziny i przyjaciół. Książę Harry również nie ma najlepszego zdania o tym, jak traktują jego żonę brytyjskie tabloidy:

Straciłem matkę i patrzę, jak moja żona pada ofiarą tych samych potężnych sił - mówił książę.

Maghan Markle jako pierwsza urodzi w USA?

Sama Meghan przyznała, że wiedziała, iż życie u boku księcia nie będzie łatwe, ale nie spodziewała się, że będzie tak traktowana. Stąd właśnie decyzja pary. Z pewnością królowa Elżbieta II nie będzie zachwycona z tego pomysłu. W historii rodziny królewskiej nie było jeszcze przypadku, że członek rodziny królewskiej urodził się poza granicami Wielkiej Brytanii.

Czyżby Meghan ponownie szykowała się do złamania tradycji?

Zobacz wideo