Jolie udzieliła osobistego wywiadu. Tylko raz wspomniała o byłym mężu. Dała do zrozumienia, że komplikuje jej życiowe plany

Angelina Jolie udzieliła wywiadu dla amerykańskiego magazynu "Harper's Bazaar". Rozmowa dotyczyła jej misji oraz życia osobistego.

Angelina Jolie udzieliła mocnego wywiadu, a emocje jeszcze nie opadły. Aktorka tylko raz odniosła się do byłego męża, w kontekście ich dzieci.

Angelina Jolie i dzieci

Aktorka dużo i chętnie opowiadała o działalności charytatywnej, wspomniała też o wychowaniu dzieci. Na jedno pytanie wypowiedziała się wyjątkowo krótko i zwięźle. 

Angelina Jolie w sesji dla 'Harper's Bazaar'Angelina Jolie w sesji dla 'Harper's Bazaar' Harper's Bazaar

Angelina mówiła, że chciałaby wychować swoje dzieci na otwartych i ciekawych świata ludzi. Przyznała jednak, że nie zdoła uchronić pociech przed bólem fizycznym, bądź psychicznym. Chciałaby za to, aby umiały powiedzieć: "Oto kim jestem i w co wierzę". Aktorka zapytana o bariery społeczne, które napotkała, odpowiedziała konkretnie; 

Chciałbym mieszkać za granicą i zrobię to, jak tylko moje dzieci skończą 18 lat. Teraz muszę zostać w miejscu, w którym żyje ich ojciec.

Gwiazda "Czarownicy" w tej wypowiedzi odniosła się do Brada Pitta, z którym dzieli opiekę nad szóstką dzieci. Nie nazwała go byłym mężem, ani nie wymieniła go z imienia, tylko określiła go "ojcem jej dzieci". 

DK

Pamiętacie historię miłości Angeliny Jolie i Brada Pitta? Przypominamy:

Zobacz wideo