Natalia Paździor trzy lata temu wygrała pierwszą edycję programu "Masterchef Junior". Teraz świętowała 15-te urodziny. Ale wyrosła!

Natalia Paździor trzy lata temu wygrała pierwszą edycję polskiej wersji "Mastrechefa Junior". Młoda kucharka skończyła w tym miesiącu 15 lat.

Natalia Paździor zadebiutowała w polskiej telewizji jako uczestniczka pierwszej edycji programu "Masterchef Junior". Jej umiejętności w kuchni były na tyle dobre, że udało jej się wygrać kulinarne show. Miała wówczas 12 lat. Jak wygląda teraz? Zmiany widać gołym okiem.

Natalii Paździor z "Masterchefa" skończyła 15 lat

Natalia Paździor skończyła właśnie 15 lat. Mimo że od jej debiutu w telewizji minęły dopiero trzy lata, to w wieku dojrzewania taki czas może wprowadzić spore zmiany. Dokładnie tak stało się w przypadku Natalki. Ta wydoroślała i nie przypomina już dziecka. Częściej się maluje i nosi nieco poważniejsze stroje. Pasja do gotowania w niej została, co widać idealnie po jej Instagramie. Bardzo często publikuje zdjęcia przygotowanych przez siebie potraw, chętnie też relacjonuje swój czas wolny. 

Poznalibyście ją?

Największą pasją Natalii Paździor jest gotowanie. Sprawdź najlepsze triki, które ułatwią ci gotowanie i przyspieszą pracę w kuchni:

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Komentarze (24)
Natalia Paździor z "Masterchefa Junior" nie jest już małą dziewczynką. Skończyła 15 lat i wyraźnie wydoroślała. Możecie jej nie poznać
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 13 razy 13

  Nieźle „przefiltrowana” na zrzutach z instagrama 😂

 • Fan Fan Czarny tulipan

  Oceniono 9 razy 7

  Wyrosła całkiem fajna kobieta. Lecz powinna uważać o ile ma zdolności kulinarne ponieważ będzie zagrożeniem dla klanu Gessler lub Modestów Amaro

 • Gość: fiu99

  Oceniono 3 razy 3

  cały ten program to masakra stare maleńkie przemądrzałe dzieci i chorzy z ambicji rodzice

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 3 razy 3

  wow to niesamowite jak ludzie potrafia sie zmienic w zaledwie 3 lata jeszcze raz WOW !

 • amused

  Oceniono 3 razy 3

  Kiedy wreszcie nauczycie się poprawnego zapisu liczebników porządkowych?

 • manufa

  Oceniono 1 raz 1

  Informacja jak informacja, ani mnie ona ziębi ani grzeje. Ale od dość poczytnego portalu oczekiwałbym tego, by nie popełniać błędów - urodziny nie są 15-te tylko 15. - po liczebniku stawiamy kropkę, nie jesteśmy nadpoprawni i nie obrażamy inteligencji czytelników.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX