Natalia Paździor trzy lata temu wygrała pierwszą edycję programu "Masterchef Junior". Teraz świętowała 15-te urodziny. Ale wyrosła!

Natalia Paździor trzy lata temu wygrała pierwszą edycję polskiej wersji "Mastrechefa Junior". Młoda kucharka skończyła w tym miesiącu 15 lat.

Natalia Paździor zadebiutowała w polskiej telewizji jako uczestniczka pierwszej edycji programu "Masterchef Junior". Jej umiejętności w kuchni były na tyle dobre, że udało jej się wygrać kulinarne show. Miała wówczas 12 lat. Jak wygląda teraz? Zmiany widać gołym okiem.

Natalii Paździor z "Masterchefa" skończyła 15 lat

Natalia Paździor skończyła właśnie 15 lat. Mimo że od jej debiutu w telewizji minęły dopiero trzy lata, to w wieku dojrzewania taki czas może wprowadzić spore zmiany. Dokładnie tak stało się w przypadku Natalki. Ta wydoroślała i nie przypomina już dziecka. Częściej się maluje i nosi nieco poważniejsze stroje. Pasja do gotowania w niej została, co widać idealnie po jej Instagramie. Bardzo często publikuje zdjęcia przygotowanych przez siebie potraw, chętnie też relacjonuje swój czas wolny. 

 

Poznalibyście ją?

Największą pasją Natalii Paździor jest gotowanie. Sprawdź najlepsze triki, które ułatwią ci gotowanie i przyspieszą pracę w kuchni:

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.