Iskra Lawrence - modelka plus size - jest w ciąży! 28-latka spodziewa się pierwszego dziecka

Iskra Lawrence - jedna z najpopularniejszych modelek plus size - we wtorek powterdziła informację dotyczacą ciąży. Jej pierwsze dziecko przyjdzie na świat już w kwietniu.

Iskra Lawrence jest brytyjską modelką plus size. Znana jest przede wszystkim z bardzo swobodnego podejścia do swojego ciała. Modelka wielokrotnie mówiła jak ważna jest akceptacja i jak bardzo nie znosi retuszu zdjęć. Jej profil na Instagramie śledzą ponad 4 mln osób. 

W październiku ubiegłego roku Iskra Lawrence ogłosiła związek z Philipem Payne. Partner modelki pracuje w branży muzycznej. Para właśnie oznajmiła, że spodziewa się pierwszego dziecka.

Iskra Lawrence w ciąży

Para ogłosiła "wyjątkowe" wieści we wtorkowy wieczór na Instagramie modelki. Na rozpromienionych zdjęciach, widzimy Iskrę Lawrence z Philipem w objęciach. Modelka w dłoni trzyma test ciążowy. 

To już nie tylko my dwoje, niedługo będzie nas 3!

Podpisała pod zdjęciem modelka. 

 

Iskra Lawrence dodała również, że ma zamiar szczegółowo opisywać swoją "ciążową podróż" i już nie może się doczekać, aż będzie dzielić się swoimi odczuciami z fanami. Jak sama mówi, będzie informować wszystkich na bieżąco. Modelka jest dokładnie w 17 tygodniu ciąży, co oznacza, że zostało nam jeszcze przynajmniej 20 tygodni "ciążowej podróży" Iskry.

Iskra Lawrence znana również jest ze swojego podejścia do ćwiczeń fizycznych, których jest fanką. Podobnie jak Ashley Graham udostępniała filmiki z ćwiczeniami, które poprawiają wygląd modelki plus size. Obie modelki są teraz w ciąży! Sprawdźcie, jak Ashley ćwiczy - również z brzuszkiem, który zupełnie jej nie przeszkadza:

Zobacz wideo