Agnieszka Sienkiewicz zmieniła fryzurę. Efekt? "Myślałam, że to Ania Lewandowska". Faktycznie podobna

Agnieszka Sienkiewicz pokazała swoją nową fryzurę na Instagramie. Gwiazda "Przyjaciółek" obcięła grzywkę. Internauci w komentarzach skomentowali jej metamorfozę.

Agnieszka Sienkiewicz jest gwiazdą "Przyjaciółek", gdzie wciela się w przebojową i lubianą przez widzów Dorotkę. W życiu prywatnym jest mamą dwóch córek - niedawno jedna z nich przyszła na świat, więc Agnieszka nieco wycofała się z show-biznesu. Wciąż jednak jest aktywna na Instagramie, gdzie pokazuje fanom swoją codzienność. Tym razem pochwaliła się nową fryzurą. Aktorka obcięła grzywkę, co wzbudziło sporo kontrowersji wśród jej fanów.

Agnieszka Sienkiewicz zrobiła grzywkę

Od lat Agnieszka Sienkiewicz stawia na charakterystyczną krótką fryzurę. Teraz jednak postanowiła zmienić swój wizerunek i zaprezentowała się w krótkiej grzywce! W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy i nie da się ukryć, że gwiazda "Przyjaciółek" wygląda teraz całkiem inaczej. Zdaniem niektórych jej fanów, odmłodziła się o kilka lat.

I masz znów 18 lat!
Dziewczyneczka.
Grzywka to trudny temat, nie każdemu pasuje, ale w tym wypadku petarda, pięknie - piszą fani.

Modę na grzywkę w show-biznesie przywróciła rok temu Anna Lewandowska. Po niej już kilka znanych kobiet zdecydowało się na ostrzejsze cięcie. Dlatego nic dziwnego, że fani dostrzegli podobieństwo aktorki do trenerki:

Myślałam w pierwszej chwili, że to Ania Lewandowska
 

Jednak nie wszystkim spodobał się nowy wizerunek Agnieszki Sienkiewicz.

Ło matko, co to za szopa
Zdecydowanie nie!!
Wolę cię bez grzywki - komentują internauci.

Najważniejsze jednak, że to Agnieszka Sienkiewicz dobrze się czuje w nowej fryzurze. Każdy czasem ma ochotę zmienić coś w swoim wizerunku, a grzywka pozwala na szybką i prostą odmianę, choć faktycznie nieco ryzykowną. W przypadku aktorki metamorfoza jest wyjątkowo udana.

KM

Nie tylko Agnieszka Sienkiewicz zmieniła swoją fryzurę. Zobaczcie inne metamorfozy gwiazd:

Zobacz wideo
Więcej o: