Aleksandra Żuraw z dzieckiem na rękach w obiektywie Sylwii Bomby. Przy okazji zdradziła drugie imię córeczki. Śliczne!

Aleksandra Żuraw zdecydowała się na sesję zdjęciową z dzieckiem. Fotografem była Sylwia Bomba.

Aleksandra Żuraw zdobyła popularność dzięki udziałowi w "Top Model". Choć nie zaszła jakoś daleko, jako jedna z nielicznych ze swojej edycji zrobiła karierę. Założyła kanał na YouTubie, który śledzą tysiące. Rozwinęła także instagramowy profil. Liczba obserwatorów wzrosła, kiedy urodziła dziecko. Właśnie pokazała zdjęcie z Apolonią.

Nowe zdjęcie Aleksandry Żuraw z córką

Była uczestniczka "Top Model" nie ukrywa jakoś szczególnie swojej prywatności. Na jej Instagramie można znaleźć wiele prywatnych zdjęć. Ostatnio zgodziła się zapozować z dzieckiem przed obiektywem Sylwii Bomby

Matka Olka i Panna Apolonia Marianna w obiektywie Sylwii Bomby. Dziękujemy za tak piękny i przejmujący portret! - napisała Żuraw.

Post natychmiast zalała lawina pozytywnych komentarzy.

Wygląda jak namalowany obraz.
Magiczne zdjęcie! Obie wyglądacie nieziemsko i pięknie!

Pojawiają się też opinie, że zdjęcie jest za mocno przerobione. 

Fajny portret, ale zbyt mocno Photoshop wjechał. Wolę naturalne zdjęcia, niż takie przekłamane. Widać po włoskach dzidzi, normalnie piękne, tu jakieś rude. Prawdziwy fotograf wie, kiedy nie przesadzić z Photoshopem.

Przy okazji w opisie zdjęcia Ola zdradziła, jak ma na drugie jej córeczka. "Panna Apolonia Marianna", czy to nie brzmi pięknie? 

Jak uważacie? Nam się podoba!

CW

Anna Markowska z "Top Model" zakręciła Kołem Plotka. Jak poradziła sobie z wyzwaniami?

Zobacz wideo