Zagraniczne media pod wrażeniem nowej stylizacji Amal Clooney. Nie dziwimy się, bo jej sukienka jest idealna dla każdej kobiety

Amal Clooney została przyłapana przez paparazzi w Nowym Jorku. Uwagę zwracała jej stylizacja. Żona George'a Clooneya znów zadała szyku.

Amal Clooney już dawno została uznana za niekwestionowaną ikonę stylu, co ani trochę nas nie dziwi. Żona George'a Clooneya doskonale zna się bowiem na modzie i trendach, a przy tym potrafi dobrać je do swojej figury i urody. Amal Clooney zawsze jest ubrana stosownie do okazji i jednocześnie zachwyca swoim wyglądem. Tym razem na najnowszy look żony aktora i prawniczki uwagę zwrócił amerykański Harper's Bazaar.

Amal Clooney w ponadczasowej stylizacji

Ostatnio Amal Clooney została przyłapana w Nowym Jorku, gdy opuszczała Columbia Law School w Nowym Jorku. Prawniczka zaprezentowała się w eleganckiej biało-czarnej stylizacji. Miała na sobie białą sukienkę w czarne drobne kwiatki, do której dobrała czarne klasyczne czółenka oraz skórzaną torebkę w tym samym kolorze. Warto zauważyć, że tu widać modowe wyczucie Amal - w końcu kwiatowe wzory nosimy już nie tylko wiosną i latem, bo są hitem także w sezonie jesienno-zimowym. Zwłaszcza w takim wydaniu.

Sukienka Amal Clooney wyróżnia się również prostym fasonem, lekko podkreślającym jej figurę, a także neutralną i nie budzącą kontrowersji długością przed kolana. Stylizacja prawniczki była skromna i szykowna, ale - co istotne - nadaje się na wiele okazji zarówno do pracy, gdzie obowiązuje ścisły dress code, jak i na co dzień na spotkanie z przyjaciółką. Zdecydowanie warto zainspirować się tym lookiem Amal Clooney.

Nie tylko Amal Clooney zwraca naszą uwagę swoimi stylizacjami. Małgorzata Rozenek też! Musicie je zobaczyć: 

Zobacz wideo