Izabela Tajner: Słyszałam od lekarzy, że nie będę mogła mieć dziecka. W szczerej rozmowie wyznała, jak trudno było jej zajść w ciążę

Izabela Podolec-Tajner miesiąc temu została mamą. Dopiero teraz jednak zdecydowała się na szczere, aczkolwiek bolesne wyznanie. Okazuje się, że lekarze nie dawali jej szans na urodzenie dziecka.

Izebala Podolec-Tajner we wrześniu urodziła swoje pierwsze dziecko. Ojcem Leopolda jest Apoloniusz Tajner, prezes Polskiego Związku Narciarskiego. Ich związek od zawsze wzbudzał wiele skrajnych emocji - dzieli ich bowiem 37 lat. Nie zważali jednak na krytykę oraz opinię ludzi i postanowili założyć rodzinę. Planowali to od dawna, jednak nawet lekarze nie dawali im wielkich szans. 

Izabela Podolec-Tajner w szczerym wywiadzie

Żona wiceprezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego udzieliła szczerego wywiadu. W rozmowie z magazynem "Party" wspomniała przykre słowa, jakie wielokrotnie usłyszała zanim jeszcze zaszła w ciążę. 

Leopold był bardzo wyczekanym dzieckiem. Chorowałam, wiele razy słyszałam od lekarzy, że nie będę mogła mieć dziecka. To było straszne i nie chcę do tego wracać. Trzeba patrzeć na pozytywne strony w życiu i najważniejsze, że Leoś jest już z nami i jest zdrowy!

Dziś szczęśliwa, młoda mama opowiedziała również, jak radzi sobie z negatywnymi komentarzami, pojawiającymi się pod adresem jej rodziny w sieci. 

Żal mi ludzi, którzy nie mają własnego życia, ale mają czas, aby krytykować czyjeś. Mam mocny charakter i nigdy nie przejmowałam się tym, co myślą obcy dla mnie ludzie, którzy często są sami w czarnej dziurze życiowej. Mamy z Apoloniuszem rodzinę, przyjaciół, znajomych – to są dla mnie ważni ludzie. Wiem, co i dlaczego w życiu robię, dlaczego podejmuję takie, a nie inne decyzje i nie potrzebuję adaptacji przez obce mi środowisko. Dlatego pozdrawiamy wszystkich hejterów! - dodaje.

Takie podejście szanujemy! Choć nadal pozostał niesmak, po pokazaniu malutkiego dziecka w studiu "Dzień dobry TVN".

CW

Córka Apoloniusza Tajnera wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami". W jednym z odcinków zaliczyła bolesny upadek. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (37)
Izabela Tajner miała problemy z zajściem w ciążę? Właśnie udzieliła szczerego wywiadu
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 20

  Pani chyba chciała powiedzieć akceptacji a nie adaptacji.

 • Gość: Zuzia

  Oceniono 15 razy 15

  A po co ta szczerosc

 • Gość: ola

  Oceniono 14 razy 14

  tacy goście kończą jak Marcinkiewicz albo Pan lotto

 • Gość: gosc 007

  Oceniono 16 razy 14

  Jak śmieszy powiedzieć że ktoś nie ma własnego życia Ty właśnie czyjeś życie rozwalilas. Życzę Ci żeby Ciebie na starość facet zostawił zobaczysz jakie to fajne. Żyć nie umierac

 • Gość: Albert44

  Oceniono 13 razy 13

  Zenada,

 • Gość: Grzegorz

  Oceniono 15 razy 13

  Straszne wyznanie dziadziuś porzucił żonę gratuluje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX