Izabela Tajner: Słyszałam od lekarzy, że nie będę mogła mieć dziecka. W szczerej rozmowie wyznała, jak trudno było jej zajść w ciążę

Izabela Podolec-Tajner miesiąc temu została mamą. Dopiero teraz jednak zdecydowała się na szczere, aczkolwiek bolesne wyznanie. Okazuje się, że lekarze nie dawali jej szans na urodzenie dziecka.

Izebala Podolec-Tajner we wrześniu urodziła swoje pierwsze dziecko. Ojcem Leopolda jest Apoloniusz Tajner, prezes Polskiego Związku Narciarskiego. Ich związek od zawsze wzbudzał wiele skrajnych emocji - dzieli ich bowiem 37 lat. Nie zważali jednak na krytykę oraz opinię ludzi i postanowili założyć rodzinę. Planowali to od dawna, jednak nawet lekarze nie dawali im wielkich szans. 

Izabela Podolec-Tajner w szczerym wywiadzie

Żona wiceprezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego udzieliła szczerego wywiadu. W rozmowie z magazynem "Party" wspomniała przykre słowa, jakie wielokrotnie usłyszała zanim jeszcze zaszła w ciążę. 

Leopold był bardzo wyczekanym dzieckiem. Chorowałam, wiele razy słyszałam od lekarzy, że nie będę mogła mieć dziecka. To było straszne i nie chcę do tego wracać. Trzeba patrzeć na pozytywne strony w życiu i najważniejsze, że Leoś jest już z nami i jest zdrowy!

Dziś szczęśliwa, młoda mama opowiedziała również, jak radzi sobie z negatywnymi komentarzami, pojawiającymi się pod adresem jej rodziny w sieci. 

Żal mi ludzi, którzy nie mają własnego życia, ale mają czas, aby krytykować czyjeś. Mam mocny charakter i nigdy nie przejmowałam się tym, co myślą obcy dla mnie ludzie, którzy często są sami w czarnej dziurze życiowej. Mamy z Apoloniuszem rodzinę, przyjaciół, znajomych – to są dla mnie ważni ludzie. Wiem, co i dlaczego w życiu robię, dlaczego podejmuję takie, a nie inne decyzje i nie potrzebuję adaptacji przez obce mi środowisko. Dlatego pozdrawiamy wszystkich hejterów! - dodaje.

Takie podejście szanujemy! Choć nadal pozostał niesmak, po pokazaniu malutkiego dziecka w studiu "Dzień dobry TVN".

CW

Córka Apoloniusza Tajnera wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami". W jednym z odcinków zaliczyła bolesny upadek. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.