Keanu Reeves z nową partnerką. To jego pierwszy związek od dekady. Przyjaźnili się od dawna. "Nie przestaje się nią zachwycać"

Keanu Reeves w ostatnią sobotę pojawił się w Los Angeles z wieloletnią przyjaciółką, Alexandrą Grant. Podobno parę od dłuższego czasu łączy zażyła relacja.

Keanu Reeves do tej pory był łączony z wieloma kobietami, ale w ostatni weekend uciął spekulacje na temat domniemanych związków. Aktor i jego partnerka biznesowa, Alexandra Grant publicznie pojawili się się na czerwonym dywanie podczas Gali LACMA Art + Film. Para chętnie pozowała i uśmiechała się do zdjęć. To pierwszy związek Keanu od dłuższego czasu.

Keanu Reeves i Alexandra Grant są parą

Alexandra Grant to 46-letnia artystka sztuk wizualnych. Po raz pierwszy współpracowała z Reevesem w 2011 roku nad książką "Ode To Happiness", do której Grant stworzyła ilustracje. Oboje są współzałożycielami wydawnictwa X Artists 'Books. 

Przyjaciele są przekonani, że przyjaźń Keanu i Alexandry zmieniła się w romantyczną relację. Wszyscy są zachwyceni, że w końcu odnalazł szczęście z tak wspaniałą kobietą. Keanu nie przestaje się nią zachwycać! - powiedziała osoba z otoczenia w rozmowie z "Life & Style"

Wcześniej Keanu Reeves i Alexandra Grant byli widywani razem, jak trzymali się za ręce. Teraz oficjalnie potwierdzili swój związek.

Keanu Reeves - przeszłość

Kanadyjski aktor to jedna z bardziej skrytych i skromnych gwiazd kina. W latach 80-tych był związany z aktorką, Jill Schoelen, a na początku lat 90-tych z reżyserką Sofią Coppolą. Najważniejszy związek aktor stworzył z aktorką Jennifer Syme. Zaczęli spotykać się w 1998 roku, a w 1999 Syme zaszła w ciążę z córką Avą. Niemal 18 lat temu jego partnerka straciła dziecko w ósmym miesiącu ciąży, a półtora roku później zginęła w wypadku drogowym.

Żałoba zmienia swój kształt, ale nigdy nie przemija - mówił po latach. 

Przez lata gwiazda "Matrixa" przeżywała żałobę. Zła passa minęła i mamy nadzieję, że Keanu Reeves nareszcie jest szczęśliwy z Alexandrą Grant.

DK

Czy Weronika Rosati po trudnych chwilach, jest gotowa na nową miłość? 

Zobacz wideo