Miley Cyrus cała na czarno tańczy z półnagim partnerem. Fani zaniepokojeni: "Ten sam taniec tańczyłaś z Liamem!"

Niedawno media obiegła wiadomość o rozstaniu Miley Curys z Liamem Hemswrothem, a już gwiazda jest w nowym związku. Cody Simpson i Miley chętnie pokazują wspólne zdjęcia na Instagramie, ale ostatni jej post wzbudził zaniepokojenie wśród fanów.

Miley Cyrus zdecydowanie słynie z burzliwych związków, z czym się nie kryje. Z poprzednim mężem Liamem Hemswrothem rozstawała się wielokrotnie. Jak sama mówiła, ich małżeństwo nigdy nie należało do udanych. Para złożyła papiery rozwodowe po niecałych 7 miesiącach od ślubu. Po Liamie spotykała się "na chwilę" ze swoją przyjaciółką Kaitlyn Carter. Związek skończył się we wrześniu, a już po kilku dniach Miley zaczęła spotykać się z kolejnym partnerem.

Miley Cyrus i Cody Simpson w płomiennym tańcu

Obecnie Miley Cyrus spotyka się z australijskim piosenkarzem Codym Simpsonem. Tworzą dosyć nietypowy związek, jednak najbardziej niepokoi fanów ostatnie wideo, jakie gwiazda wrzuciła na swój instagramowy profil. 

Na nagraniu widzimy, jak Miley tańczy romantyczny taniec z Codym, który ostatnio chętnie pozuje na zdjęciach z Miley bez górnych partii garderoby:

Zobacz wideo

Jednak fani szybko zauważyli, że przypomina on ten sam, który zatańczyła z Liamem na gali Met 2019 w maju:

Miley... co to za koszmar. To jest dokładnie taki sam taniec, jak Twój i Liama podczas gali MET!"
"Nie mogę uwierzyć, że zostawiła Liama dla tego klauna

Sprawdziliśmy, jak wyglądał taniec Miley i Liama z gali MET. I rzeczywiście, musimy przyznać, że internauci wykazali się spostrzegawczością - to naprawdę są podobne ruchy:

 

Miley Cyrus i Cody Simpson są parą

Miley Cyrus jest w ostatnim czasie bardzo aktywna na instagramie. I jeśli fani wyrażają niekiedy zaniepokojenie, czy na pewno jej związek z Codym Simpsonem jest dobrym pomysłem, to ona sama wygląda na naprawdę szczęśliwą. Mamy nadzieję, że mimo zaniepokojenia internautów Miley w końcu odnalazła prawdziwą miłość - trwalszą, niż jej ostatnie związki.

Więcej o: