Księżna Kate przyszła na spotkanie z mamami do pubu. Nie weszła do środka w zwyczajny sposób. Skorzystała z Tajnego Przejścia

Księżna Kate przyszła do pubu na spotkanie z mamami innych dzieci ze szkoły, do której chodzi książę George. Nie skorzystała jednak z głównego wejścia - weszła specjalnym "sekretnym" przejściem, zrobionym specjalnie dla... księcia Harry'ego.

Księżna Kate w ostatni weekend spotkała się z innymi mamami dzieci z klasy księcia Georga. Spotkanie odbyło się w uroczej atmosferze w jednym z pubów w Chelsea, jednak Kate nie weszła tam jak zwykły śmiertelnik, głównym wejściem.

Księżna Kate w pubie

Księżna Kate do pubu "The Hollywood Arms" dostała się od tyłu. Nie weszła jednak od kuchni, tylko skorzystała z całkowicie specjalnego przejścia, zbudowanego jeszcze dla księcia Harry'ego.

Wiele lat temu, kiedy Harry był jeszcze imprezującym kawalerem, często odwiedzał "The Hollywood Arms". Na tyle często, że właściciele zdecydowali się stworzyć mu osobne wejście, nazywane dzisiaj przez brytyjskie media "tajemnym".

Książę Harry korzystał z niego dość często, wchodził i wychodził niezauważony. Tak samo było z księżną Kate. Do środka weszła z jednym ochroniarzem i żadnemu przyczajonemu fanowi nie udało się zrobić jej ani jednego zdjęcia.

Księżna Kate jest bardzo aktywna w społeczności szkolnej

Wydawać by się mogło, że księżna Kate - ze względu na swój status i na fakt, że w przyszłości będzie KRÓLOWĄ - raczej nie będzie miała czasu, żeby angażować się w życie szkoły swoich dzieci. Tymczasem jest zupełnie odwrotnie. Zarówno ona jak i książę William uczestniczą w zebraniach i dodatkowych zajęciach dla dzieci i ich rodziców. Kate, jak widać, spotyka się również z pozostałymi rodzicami na stopie prywatnej.

Jest to jeden z obowiązków rodziców dzieci, które uczęszczają do szkoły "Thomas's School Battersea". Założenie dyrekcji jest bowiem takie, że do szkoły może i chodzi samo dziecko, ale proces nauki i wychowywania to zadanie dla wszystkich - również rodziców, którzy są zachęcani do współtworzenia wspólnoty szkolnej. A księżna Kate od tego obowiązku się nie wymiguje.

Zobacz wideo
Więcej o: