"Top Model". Fani oburzeni werdyktem jurorów. "Ona miała to wygrać! Co Wy zrobiliście?"

Dziesiąty odcinek "Top Model" dostarczył widzom wiele emocji. Z programu odpadły aż dwie osoby, w tym faworytka widzów do zwycięstwa, Ania Jaroszewska.

Kolejny odcinek "Top Model" za nami. Działo się w nim naprawdę wiele. Uczestnicy mieli aż trzy zadania, w tym profesjonalną sesję z pracownikami polskiego "Vogue'a". Najlepsze zdjęcie wykonał Stanisław, a najsłabsze Michał Gała. Odpadła również Ania Jaroszewska, która była faworytką widzów. 

"Top Model" - opinie internautów

W dziesiątym odcinku jurorzy musieli odprawić do domu aż dwóch uczestników. Z marzeniami o fashion week'u pożegnał się ulubieniec Dawida Wolińskiego - Michał, oraz zwyciężczyni aż dwóch paneli - Ania. To właśnie jej "porażka" doprowadziła widzów wręcz do szału. Pod jej zdjęciem - na oficjalnym Instagramie programu - nie brakuje słów krytyki. 

Jedna z najbardziej profesjonalnych osób w całym programie, która zawsze sobie świetnie radziła z każdym zadaniem i często ratowała swoim profesjonalizmem d**y innych. Niesamowicie świadoma modelka, piękna kobieta, po prostu wspaniała. Odpadła przez zdjęcia, na których wygląda cudownie. Jestem bardzo zawiedziona decyzją jury.
Ania ma typową "modelkową" urodę i do tego potencjał. Dlaczego odpadła?
Chyba oszaleli! Nie rozumiem dlaczego Ania odpadła.
Trochę nie fair, bo przez cały program dawała z siebie wszystko, była chwalona i doceniana, a tu nagle odpada.
Ania miała to wygrać! Co Wy zrobiliście?!

Co ciekawe, w strefie zagrożenia razem z Anną i Michałem znalazła się też Klaudia El Dursi. Ostatecznie wyszła z niej zwycięsko, a niektórzy to właśnie ją obwiniają o to, że zajęła miejsce rudowłosej modelki. 

Nie wiem co mam powiedzieć, ale Ania nadawała się bardziej niż Klaudia.
Według mnie bardziej się nadaje na fashion week niż Klaudia.
Ona wyleciała, żeby Klaudia mogła lecieć! Dno dna!

A Wy jak sądzicie? Jurorzy faktycznie popełnili błąd?

CW

Katarzyna Szklarczyk wygrała poprzednią edycję "Top Model". Zobaczcie, co powiedziała podczas pierwszego wywiadu po ogłoszeniu werdyktu. 

Zobacz wideo
Więcej o: