Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcia córeczki. "Nie mogę się powstrzymać!" Do kogo podobna jest Asha?

Od narodzin małej Ashy mineły niespełna trzy dni, ale Joanna Krupa ponownie podzieliła się nowymi zdjęciami swojej córeczki - oczywiście na Instagramie. Fani są zachwyceni!

Joanna Krupa od początku ciąży dzieliła się ze światem mediów swoimi zdjęciami. Z narodzinami córeczki nie było inaczej. Pierwsze zdjęcia Ashy ukazały się tuż po porodzie, a po niecałych dwóch dniach widzimy następne.

Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcia dziecka

Joanna Krupa dodała na Instagramie kolejne zdjęcia swojego dziecka. Mała Asha ma tu zaledwie kilka godzin i leży na piersi swojej znanej mamy. Do zdjęcia Joanna Krupa dodała wzruszający opis:

Przepraszam, ale nie mogę oprzeć się publikowaniu zdjęć mojej malutkiej
 

Całkowicie nas to nie dziwi!

Świeżo upieczona mama pokazała, jak mała Asha śpi na jej piersiach. Dziewczynka ubrana jest w różowe body, idealne dla "małej księżniczki", jak pieszczotliwie nazywają ją rodzice.

Do kogo podobna jest Asha Nunes?

Mała Asha Nunes skradła serca nie tylko rodzicom, ale również fanom modelki na Instagramie, których Joanna raczy kolejnymi zdjęciami. Pod ostatnimi fotografiami widzimy kolejne gratulacje innych polskich gwiazd. W komentarzach małą Ashą zachwycały się m.in. Edyta Górniak, Kinga Rusin czy Viola Piekut. Edyta Górniak w jednym z komentarzy stwierdziła, że Asha jest całkowicie podobna do "Babci Joli", czyli mamy Joanny Krupy. 

Czy zgadzacie się z Edytą Górniak? Czy może bardziej podobna jest do mamy i podzielacie zdanie większości internautów? Na Instastory Joanny Krupy możecie zobaczyć jej mamę (ciemnowłosą) i siotrę (jasnowłosą) - widać podobieństwo?

Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcia córeczki. 'Nie mogę się powstrzymać!' Do kogo podobna jest Asha?Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcia córeczki. 'Nie mogę się powstrzymać!' Do kogo podobna jest Asha? Fot. Joanna Krupa - Instagram

My wiemy jedno: mała Asha jest zdecydowanie przesłodka.

Joanna Krupa wróciła już do domu, gdzie czekały na nią ogromne ilości kwiatów.

Zobacz wideo