Magda Narożna pokazała się w bikini. Zdjęcia gwiazdy "Pięknych i młodych" podzieliły internautów. "Śliczna" vs. "Słabe ciało"

Gwiazda "Pięknych i młodych" rozpieszcza fanów i publikuje kolejne zdjęcia w bikini. Nie wszystkim jednak ciało Magdaleny Narożnej przypadło do gustu.

Magdalena Narożna zyskała popularność dzięki występom z zespołem "Piękni i młodzi". Założyła go w 2012 razem ze swoim ówczesnym mężem i znajomym. Wątek jej małżeństwa co jakiś czas przewijał się w mediach, jednak doniesienia z czerwca bardzo zasmuciły fanów. Piosenkarka poinformowała, że rozstała się z Dawidem, jednocześnie nie kryjąc się z nową miłością. Ukochanego pokazuje na Instagramie, na którym ostatnio pojawiło się jej kilka gorących fotek. 

Magdalena Narożna w kostiumie kąpielowym 

Artystka nieco odżywała po rozstaniu z mężem. Stała się aktywniejszą użytkowniczką Instagrama, a przede wszystkim odważniejszą. Ostatnie dni spędza w Egipcie, do którego poleciała na wakacje. Dzieli się z fanami pięknymi widokami, również tymi znad plaży. Publikuje więc wiele zdjęć w bikini.

 

Zdjęcia w bikini poróżniły fanów Narożnej

Zdecydowana większość komentarzy, to zachwyty nad sylwetką i formą piosenkarki. 

Śliczna. 
Ale laseczka z Ciebie. Masz super seksi ciało.

Niestety, pojawiają się też nieprzychylne opinie, czasem wręcz chamskie. 

Magdalena NarożnaMagdalena Narożna screen Instagram / @madzia_pim

Ciało to słabe.
Czas na trening.
Figura mało seksi.

Jakie jest Wasze zdanie? Dajcie znać w komentarzach.

CW

Polskie gwiazdy uwielbiają chwalić się zdjęciami w bikini. Zobaczcie, jak w kostiumie kąpielowym wygląda Marina. 

Zobacz wideo
Więcej o: