"Fanka" do Pawła z "Love Island": Gdzie Monika ma piersi? Zapewnił, że... zrobi. Dalej było tylko gorzej. "Dużo pomaga zrobiony biust i wygląda to smacznie"

Program "Love Island" skończył się kilka tygodni temu, ale jego uczestnicy nie dają o sobie zapomnieć. Nie wszyscy robią to jednak w pozytywnym stylu.

Program "Love Island" był odkryciem jesiennej ramówki Polsatu. Każdego dnia widzowie siadali przed telewizorami i śledzili miłosne perypetie uczestników. Po finale nowe gwiazdy przeniosły się do internetu i to teraz tam próbują wykorzystać swoje pięć minut sławy. Jednak niektórzy z nich zapomnieli, że nie są już zamknięci na luksusowej wyspie.

Paweł z "Love Island" uważa, że wszystkie kobiety chcą operacji piersi

Niewiele osób w programie wierzyło w uczucia Pawła i Moniki. Ci jednak udowodnili wszystkim, że się mylą. Po powrocie do Polski zostali parą i dali się ponieść uczuciu. Bliźniak opublikował ostatnio wspólne zdjęcie ze swoją ukochaną i trzeba przyznać, że jego opis łapie za serce.

Te zdjęcia obrazują, jak Monia stopniowo otwierała się na mnie i na naszą relację! Z dnia na dzień była coraz bardziej szczęśliwa, zresztą jak widać - ja też się w tym wszystkim dobrze bawiłem i bawię do dziś. W związku powinniśmy mieć oparcie i przyjaźń - napisał.
 

Wiadomo, że kiedy stajesz się znany szerszemu gronu odbiorców, pojawią się tak zwane "trolle", które spróbują uprzykrzyć ci dzień. Pod opublikowanym przez Pawła postem pojawił się prostacki komentarz.

Gdzie Monika ma piersi?

Paweł postanowił na niego odpisać. I na pewno inaczej, niż mogliście sobie pomyśleć.

Spokojnie, zrobi się.

Wypowiedź Pawła z 'Love Island'Wypowiedź Pawła z 'Love Island' instagram/pawel_love_island

I zaczęło się. Obserwatorom Tyburskiego nie spodobała się jego odpowiedź.

Taki trochę niemądry Twój komentarz...
Serio, Paweł?
Chciałbyś, żeby narażała swoje życie i zdrowie dla plastiku? Czytałeś o komplikacjach? - pisali.

Paweł postanowił brnąć w to dalej. Zasugerował, że taki biust po prostu wygląda bardziej "smacznie".

Oczywiście, a co w tym złego? Tego na siłowni nie zrobi. Poza tym dla większości kobiet, które lubią nosić ładne sukienki bez ramiączek itd., dużo pomaga zrobiony biust i wygląda to smacznie. Każdy może oczywiście mieć swoje zdanie, ale takie jest moje i je wyrażam - czytamy.

Wypowiedź Pawła z 'Love Island'Wypowiedź Pawła z 'Love Island' instagram/pawel_love_island

Myślicie, że to koniec? Otóż nie! Najlepsze, a raczej najgorsze, dopiero przed nami. Paweł zasugerował, że... każda kobieta chciałaby zrobić sobie operację biustu.

I powiem jeszcze jedno, gdyby każda miała możliwość zrobienia sztucznych piersi to 99% by zrobiła, gdyby ich nie miała. Dziękuje za uwagę.

Wypowiedź Pawła z 'Love Island'Wypowiedź Pawła z 'Love Island' instagram/pawel_love_island

Dodajmy jeszcze jeden komentarz, w którym uczestnik "Love Island" wprost pisze, że sztuczne piersi są lepsze od naturalnych.

Słuchaj, ma na swoim miejscu piersi i mi pasują, ale jeśli można coś poprawić, żeby wyglądało coś lepiej, to czemu tego nie robić, jak każda ze stron będzie czerpać z tego korzyść i przyjemność?

Wypowiedź Pawła z 'Love Island'Wypowiedź Pawła z 'Love Island' instagram/pawel_love_island

Zastanówmy się - czym charakteryzuje się związek dwojga ludzi? Między innymi akceptacją partnera, jego wad i zalet. Człowiek wiążąc się z kimś, nie powinien mieć z tyłu głowy przygotowanego planu na zmianę ukochanej osoby.

Jestem kobietą i akceptuję swoje ciało. Nie jestem idealna, ale również wiem, że nikt taki nie jest. Mam swoje wady, a raczej tylko ja uważam to za wady. Gdyby mój partner albo jakikolwiek inny mężczyzna zasugerował mi, że będę lepiej wyglądać i bardziej mu się podobać z większym biustem, mniejszym nosem czy bardziej pełnymi ustami - uważam, że nie jest wart mojej uwagi. I mam nadzieję, że Monika myśli podobnie. Jeśli sama chce zrobić operację, bo sprawi to, że będzie szczęśliwsza - dobrze. Oby to była tylko jej decyzja.

Karolina Bodura

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.