"Rolnik szuka żony". Seweryn nie jest już z Marleną? Wygadała się jego sąsiadka. Status uczestniczki również zdradza wiele

Program "Rolnik szuka żony" trwa i z każdym kolejnym odcinkiem wywołuje wśród widzów coraz więcej emocji. Nic więc dziwnego, że szukają oni dodatkowych informacji na temat swoich ulubionych uczestników. To, co ostatnio znaleźli, może zdziwić.

Jesteśmy coraz bliżej finału "Rolnik szuka żony". Za kilka tygodni dowiemy się, czy rolnicy znaleźli miłość życia. W programie dużo emocji wywołuje szczególnie jedna para. Wydaje się, że Seweryn i Marlena mają się ku sobie, jednak internauci dotarli do zupełnie nowych wieści.

"Rolnik szuka żony". Seweryn i Marlena nie są razem?

22-latka już nie raz wspominała o tym, że chce przeprowadzić się na wieś, wyjść za mąż i mieć dużą rodzinę. Sewerynowi bardzo spodobały się te deklaracje. Para zbliżyła się do siebie i można by pomyśleć, że wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Otóż nie. Pod postem na oficjalnym profilu programu rozpoczęła się dyskusja na temat ich związku. Według zamieszczonych komentarzy, Seweryn i Marlena nie są już razem.

Ktoś napisał gdzieś, że Seweryn nie jest z Marleną. W sumie zauroczenie a miłość to dwie różne rzeczy - napisała internautka.
Pewnie, że nie jest. Ma już inną dziewczynę spoza programu. On mieszka w moich okolicach - skomentowała rzekoma sąsiadka Seweryna.

Rozmowa na temat związku Seweryna i MarlenyRozmowa na temat związku Seweryna i Marleny facebook/rolnikszukazony

"Rolnik szuka żony". Marlena jest "wolna"

Postanowiliśmy również sprawdzić prywatny profil Marleny. Okazuje się, że dziewczyna ma status na "wolna". Czy to potwierdzenie słów jego sąsiadki?

Marlena jest wolnaMarlena jest wolna Facebook

Anna Bardowska już niedługo urodzi córeczkę. Zdradziła, jakie da jej imię:

Zobacz wideo

Myślicie, że rzeczywiście nie są razem? Co mogło być przyczyną rozstania?

KB