Seweryn Gazda - wokalista zespołu disco polo został ojcem. Pokazał zdjęcie z noworodkiem,  zdradził też imię i płeć dziecka

Sylwester Gazda z zespołu Power Play został po raz pierwszy ojcem. Na Instagramie pochwalił się zdjęciem z dzieckiem. Zdradził również płeć oraz imię.

Wokalista zespołu disco polo Power Play - Sylwester Gazda - ma wielkie powody do radości. Właśnie urodziło mu się pierwsze dziecko. Dumny tata pochwalił się powiększeniem swojej rodziny na Instagramie.

Sylwester Gazda z Power Play został ojcem

W maju 2018 roku Sylwester Gazda ożenił się ze swoją ukochaną. Para pobrała się w malowniczych Włoszech, a uroczystość była kameralna, jedynie dla najbliższych. Niedawno powitali na świecie pierwsze dziecko. Piosenkarz pochwalił się, że doczekał się syna, któremu wraz z małżonką nadali imię Aleksander. 

3,690 kg mego szczęścia. #sylwestergazda #szczesliwytata #syn #aleksander #aleks #family #together #love #littleboy- napisał pod zdjęciem z synem.
 

W komentarzach nie brakowało gratulacji od fanów, a także innych gwiazd m.in. Pauliny Sykut-Jeżyny. My również serdecznie gratulujemy i witamy małego Aleksa na świecie!

Jak się dobrze przygotować na przyjście na świat dziecka? Sprawdź kilka porad, jak dobrze przygotować wyprawkę dziecięcą:

Zobacz wideo

RG

Więcej o: