Joanna Krupa pokazała pierwsze zdjęcie córeczki. "Moja księżniczka". Internauci zachwycają się dziewczynką: "Piękna! Laleczka"

Joanna Krupa i Douglas Nunes doczekali się swojego pierwszego dziecka. Dziewczynka przyszła na świat 2 listopada. Dumna mama opublikowała na Instagramie zdjęcie córeczki.

Joanna Krupa i Douglas Nunes zostali rodzicami. O tej radosnej nowinie, jako pierwszy poinformował mąż modelki, publikując intymne zdjęcie z porodówki. Przy okazji zdradził, że ich córeczka nazywa się Asha-Leight. Kilka godzin później modelka dodała uroczą fotografię dziecka.

Joanna Krupa opublikowała zdjęcie córeczki

40-letnia mama opublikowała na swoim Instagramie pierwsze zdjęcie małej pociechy. Dziewczynka ma na sobie uroczą czapeczkę z dużą kokardką na głowie.

Moja księżniczka Asha-Leigh Presley Nunes - napisała.
 

W komentarzach pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami, również od bliskich znajomych pary.

Piękna! Laleczka. Gratuluję Asiu, będziesz wspaniałą mamą - stwierdziła Joanna Opozda.
Ale słodka! Jeszcze raz gratuluję Wam! - napisał Robert Biedroń.
Przed Wami cudowny czas. Wiem, co mówię, w końcu w domu mam trzy takie cuda. Z całego serca gratuluję całej Waszej trójce. Księżniczka jest przecudna, aż się wzruszyłam... Tak bym sobie pościskała te malutkie nóżki i rączki - dodała Magda Steczkowska.

Joanna Krupa urodziła

Joanna Krupa urodziła swoje pierwsze dziecko w sobotę, 2 listopada, w ekskluzywnej klinice w Los Angeles. Przy porodzie obecny był mąż, Douglas Nunes. Para niedawno świętowała pierwszą rocznicę ślubu i drugą rocznicę swojego pierwszego spotkania.

Joanna Krupa wyprawiła aż trzy baby shower!

Zobacz wideo

Również gratulujemy! Czy widzicie już podobieństwo do któregoś z rodziców?

KB

Więcej o: