Roksana Węgiel błyszczała na gali MTV Europe Music Awards. Dopasowany kombinezon był strzałem w dziesiątkę

Roksana Węgiel była obecna na gali  MTV Europe Music Awards 2019 w hiszpańskiej Sewilli. Piosenkarka na czerwonym dywanie pozowała w mieniącym się kombinezonie. Jak wypadła? Zobaczcie sami.

Roksana Węgiel została laureatką konkursu MTV Europe Music Awards 2019. 14-latka wygrała bowiem w kategorii "najlepszy polski artysta". Niedzielny wieczór piosenkarka spędziła więc na gali MTV Europe Music Awards, gdzie na czerwonym dywanie stanęła obok największych światowych sław, takich jak: Ariana Grande, Dua Lipa, Miley Cyrus czy Taylor Swift. 

Roksana Weigel na gali MTV Europe Music Awards 2019 cała w złocie 

Roksana Węgiel na gali MTV Europe Music Awards 2019 pojawiła się w błyszczącym kombinezonie w kolorze złota. Nastolatka postawiła na modny w tym sezonie krój - rozszerzające się od kolan nogawki kostiumu. Taka stylizacja w połączeniu z butami na obcasie sprawiła, że Roksana wyglądała na jeszcze szczuplejszą i wyższą, niż jest w rzeczywistości. 

Całość uzupełnił równie elegancki choć delikatny makijaż. Roksana zdecydowała się bowiem na brokatowe cienie. Piosenkarka podkreśliła tylko oczy i wybrała bardzo naturalny kolor szminki

Jak podoba wam się Roksana Węgiel w takiej odsłonie? Naszym zdaniem wyglądała fenomenalnie i zdecydowanie lepiej niż większość zaproszonych na galę gwiazd.

Co łączy Roksanę Węgiel z Michałem Szpakiem? Koniecznie posłuchajcie

Zobacz wideo