"The Voice of Poland". Michał Szpak wyrzucił z programu swoją przyjaciółkę. Ta szybko odpowiedziała. "Pożałujesz tego"

"The Voice of Poland". Za nami ostatnie starcie uczestników przed odcinkami na żywo. Michał Szpak wyrzucił z programu swoją przyjaciółkę, a ta zamieściła w Internecie ostry wpis. Niby żartobliwy, ale czy na pewno?

Viola Orifeuk była jedną z uczestniczek najnowszej edycji "The Voice of Poland". Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, iż ta przyjaźni się z Michałem Szpakiem, który był również jej trenerem w programie. Nieoczekiwanie "przyjaciel" wyrzucił wokalistkę z programu tuż przed odcinkami na żywo. 

Michał Szpak wyrzucił swoją przyjaciółkę z "The Voice of Poland"

Jak pokazał najnowszy odcinek "The Voice of Poland", znajomości nie mogą zapewnić wszystkiego. Viola Oriefeuk pożegnała się z programem decyzją swojego przyjaciela Michała Szpaka. Ten najwyraźniej uznał ją za mniej obiecującą od czwórki, która przeszła dalej. Odrzucona uczestniczka zamieściła na Instagramie podsumowujący wpis i tym samym wbiła szpilę byłemu już trenerowi.

Stało się... WYWALIŁ MNIE!!! Dziękuję za ten przecudowny czas w programie. Nauczyłam się bardzo dużo i poznałam cudownych ludzi. To był jeden z najlepszych momentów w moim życiu, które sprowadziły mnie z powrotem do czegoś, co kocham robić od momentu, gdy byłam marzycielem…- podziękowała na początku

W dalszej części emocjonującego wpisu Viola zwróciła się bezpośrednio do Michała, nazywając go swoją "psiapsi". Co więcej, zaznaczyła, że "odwdzięczy się" za to, że ją wyrzucił z programu.

Psiapsi, chcę Ci podziękować za to, że jesteś przy mnie, i że zawsze mogę na Ciebie liczyć! Jesteś prawdziwym przyjacielem! Kocham Cię moja psiapsi-psiapsi-siostro forever and ever! Ale obiecuję, że Ci się odwdzięczę za to, że mnie wyrzuciłeś z programu! Pożałujesz tego!!! Cover to prezent niespodzianka dla Ciebie. Moja ulubiona Twoja piosenka w mojej interpretacji...- napisała pod postem.
 

Pozostaje nam czekać na odpowiedź "psiapsi". Kibicowaliście jej w "The Voice of Poland"?

Michał Szpak zawsze pomiędzy koncertami i nagraniami znajduje czas na ćwiczenia na siłowni. Zobacz, jak dba o swoje ciało:

Zobacz wideo

RG