Roksana Węgiel jest zasypywana pytaniami o nowego chłopaka. Zaspokoiła ciekawość fanów na Instagramie

Rokasan Węgiel nie tak dawno rozstała się ze swoim chłopakiem. Od tego czasu fani zasypują ją pytaniami, czy nadal jest sama. W ostatnim Q&A ostatecznie rozwiała wątpliwości.

Roksana Węgiel ma 14 lat i już jedną młodzieńczą miłość za sobą. Przez kilka miesięcy piosenkarka spotykała się z Danielem Yastremskim, którego poznała podczas konkursu Eurowizja Junior w Mińsku. W lipcu rozstała się z nim, gdyż napięty harmonogram nie pozwalał na pielęgnowanie tej relacji. Wcześniej w rozmowie z Plotkiem Roxie mówiła, że jest jej ciężko:

Zobacz wideo

Roksana Węgiel zasypywana pytaniami o nowego chłopaka

Wygląda na to, że od czasu, kiedy Roksana jest sama, fani umierają z ciekawości, wypytując swoją idolkę o życie uczuciowe. Ostatnio Roxie zrobiła na Instagramie Q&A i oczywiście po raz przeczytała to samo pytanie. Udzieliła odpowiedzi, choć tym razem wyraźnie można było wyczuć zniecierpliwienie.

Odpowiem po raz kolejny... NOPE.

Roksana WęgielRoksana Węgiel Instagram.com/roxie_wegiel/

Roksana Węgiel laureatką MTV EMA

Na kolejne miłości na pewno przyjdzie jeszcze czas, tymczasem Roksana może się cieszyć kolejnym sukcesem. 14-latka została laureatką MTV EMA 2019 w kategorii „Najlepszy Polski Artysta”, wygrywając z takimi artystami jak Dawid Podsiadło Daria Zawiałow, Bass Astral x Igo i Sarsa. W związku z tym już dziś pojawi się na gali wśród światowych gwiazd muzyki. Gratulujemy!

Transmisja z gali MTV EMA 2019, na żywo z FIBES Conference & Exhibition Centre w Sewilli w Hiszpanii o godz. 21:00 na antenie MTV Polska.

WJ