Angelina Jolie odda jedno z dzieci pod opiekę Brada Pitta? Shiloh "błaga ojca o ratunek"

Angelina Jolie i Brad Pitt po rozwodzie dogadali się w sprawie opieki nad dziećmi. Okazuje się jednak, że jedno z nich nie jest zadowolone z efektu tych rozmów. Shiloh woli mieszkać z ojcem, niż z matką.

Angelina Jolie i Brad Pitt wzięli rozwód już kilka miesięcy temu. Podobno udało im się ustalić wszystkie szczegóły dotyczące majątku oraz opieki nad dziećmi. Choć to Angelina zostaje główną opiekunką sześciorga dzieci, Brad Pitt może je odwiedzać, kiedy tylko chce (i kiedy może). 13-letniej Shiloh Jolie-Pitt takie rozwiązanie jednak nie pasuje.

Shiloh Jolie-Pitt nie chce mieszkać z Angeliną Jolie

Shiloh Jolie-Pitt jest jednym z biologicznych dzieci Angeliny i Brada. 13-latka miała ponoć najbardziej ucierpieć w czasie rozwodu rodziców. Shiloh i Brad byli nierozłączni, zaś Angelina nie tylko przed, ale i po rozwodzie nie mogła poświęcić swoim dzieciom aż tyle uwagi, ile potrzebowały. Jeśli wierzyć informatorom magazynu "National Enquirer", Shiloh planuje wręcz ucieczkę z domu Angeliny do Brada.

Ciągle siedzi w telefonie i wymienia wiadomości z ojcem, prosząc go, żeby zabrał ją od matki. Błaga go o ratunek - twierdzą informatorzy "National Enquirer".

Co więcej, wskazuje się też na wyjątkową więź, która łączy Brada Pitta i Shiloh - dziewczynka odziedziczyła po nim urodę (jest uderzająco podobna do swojego sławnego ojca) i wiele upodobań. Informacje te stoją w sprzeczności, jakoby Brad Pitt miał nie wspierać 13-latki w jej podejściu do własnej płci - Shiloh od lat ubiera się w chłopięce stroje, o czym mówiła również jej matka:

Shiloh chce być chłopcem. Dlatego obcięliśmy jej włosy. Dlatego pozwalamy jej na noszenie chłopięcych ubrań. Uważa, że jest jednym z braci - przyznała Angelina w rozmowie z "Vanity Fair".

Jak widać, informacje są co najmniej sprzeczne, jednak o konflikcie pomiędzy 13-latką a Angeliną Jolie mówi się już od pewnego czasu. Ostatnio jednak Shiloh towarzyszyła matce w czasie uroczystej premiery filmu "Czarownica 2", gdzie stała przytulona do Angie. Czy aktorka pozwoli dziecku mieszkać z ojcem? Czas pokaże.

Więcej o:
Komentarze (42)
Angelina Jolie odda jedno z dzieci pod opiekę Brada Pitta? Shiloh "błaga ojca o ratunek"
Zaloguj się
 • sophie4

  Oceniono 25 razy 25

  Kiedy się rozwiedliśmy nasza córka miała 11 lat i właśnie wchodziła w okres, w którym większe znaczenie dla niej miał kontakt z ojcem. Kiedy wybrała mieszkanie z nim, nie robiłam jej żadnych wyrzutów jak niektóre matki robiące wszystko żeby tylko utrudnić dzieciom kontakt z ojcem, jednocześnie wiedziała, że zawsze w każdym momencie może znów mieszkać ze mną. Kiedy ukończyła 18 lat i minął jej okres buntu znów bardziej potrzebowała matki i teraz mieszka ze mną i jesteśmy niemal jak przyjaciółki. Wg mnie to naturalne na różnych etapach rozwoju emocjonalnego dziecka.

 • Gość: Jos

  Oceniono 20 razy 8

  Po prostu dziewczynka jest w wieku dojrzewania kiedy występują konflikty z matka. Podobno matki z córkami kłócą się 130 razy w roku.... Nie znaczy to ze matka robi cokolwiek źle.

 • Gość: Szoldo

  Oceniono 15 razy 3

  Shiloh jest non binary najwyraźniej i ma dość kobiecych wzorców w domu.

 • Gość: Xcx

  Oceniono 4 razy 2

  To nie jest ich jedyne biologiczne dziecko. Maja jeszcze bluzniaki. Reszta adoptowana

 • voyteko

  Oceniono 3 razy 1

  Shehole oddala Shiloh pod opieke brata Pitta...

 • Gość: fffffffff

  0

  Moja starsza o 9 lat siostra zawsze tępiła i wyśmiewała we mnie wszelkie przejawy kobiecości. Dziś obserwuję jej córkę. Moja siostrzenica jest brzydka. Ale to nie jest kwestia biologii. To kwestia pobrzydzania się ubiorem. Od razu czuć rękę mojej siostry. Niektóre kobiety nienawidzą konkurencji i bezlitośnie ją tępią. Aż dziwne że moja siostra nie kazała córce zmienić płci.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 2 razy 0

  Od razu widać, że dziecko chowając się w takiej patologicznej rodzinie ma zaburzenia tożsamości płciowej, jestem pewny, że za jakiś czas, albo się zaćpa albo popełni samobójstwo.

 • rozaliaroyale

  Oceniono 12 razy 0

  moja córka też błaga mnie o zabranie z pod opieki swojej matki i jej rodziny , a zboczony moralnie sędzia Sądu Rodzinnego uważna inaczej .....

 • aietes

  Oceniono 23 razy -1

  kaczyński też nie ma czasu dla dzieci, robi zaj. karierę. Figurę ma jak modelka, ten głos.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX