Angelina Jolie odda jedno z dzieci pod opiekę Brada Pitta? Shiloh "błaga ojca o ratunek"

Angelina Jolie i Brad Pitt po rozwodzie dogadali się w sprawie opieki nad dziećmi. Okazuje się jednak, że jedno z nich nie jest zadowolone z efektu tych rozmów. Shiloh woli mieszkać z ojcem, niż z matką.

Angelina Jolie i Brad Pitt wzięli rozwód już kilka miesięcy temu. Podobno udało im się ustalić wszystkie szczegóły dotyczące majątku oraz opieki nad dziećmi. Choć to Angelina zostaje główną opiekunką sześciorga dzieci, Brad Pitt może je odwiedzać, kiedy tylko chce (i kiedy może). 13-letniej Shiloh Jolie-Pitt takie rozwiązanie jednak nie pasuje.

Shiloh Jolie-Pitt nie chce mieszkać z Angeliną Jolie

Shiloh Jolie-Pitt jest jednym z biologicznych dzieci Angeliny i Brada. 13-latka miała ponoć najbardziej ucierpieć w czasie rozwodu rodziców. Shiloh i Brad byli nierozłączni, zaś Angelina nie tylko przed, ale i po rozwodzie nie mogła poświęcić swoim dzieciom aż tyle uwagi, ile potrzebowały. Jeśli wierzyć informatorom magazynu "National Enquirer", Shiloh planuje wręcz ucieczkę z domu Angeliny do Brada.

Ciągle siedzi w telefonie i wymienia wiadomości z ojcem, prosząc go, żeby zabrał ją od matki. Błaga go o ratunek - twierdzą informatorzy "National Enquirer".

Co więcej, wskazuje się też na wyjątkową więź, która łączy Brada Pitta i Shiloh - dziewczynka odziedziczyła po nim urodę (jest uderzająco podobna do swojego sławnego ojca) i wiele upodobań. Informacje te stoją w sprzeczności, jakoby Brad Pitt miał nie wspierać 13-latki w jej podejściu do własnej płci - Shiloh od lat ubiera się w chłopięce stroje, o czym mówiła również jej matka:

Shiloh chce być chłopcem. Dlatego obcięliśmy jej włosy. Dlatego pozwalamy jej na noszenie chłopięcych ubrań. Uważa, że jest jednym z braci - przyznała Angelina w rozmowie z "Vanity Fair".

Jak widać, informacje są co najmniej sprzeczne, jednak o konflikcie pomiędzy 13-latką a Angeliną Jolie mówi się już od pewnego czasu. Ostatnio jednak Shiloh towarzyszyła matce w czasie uroczystej premiery filmu "Czarownica 2", gdzie stała przytulona do Angie. Czy aktorka pozwoli dziecku mieszkać z ojcem? Czas pokaże.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.