Catering i książki to nie wszystko. Małgorzata Rozenek będzie rywalizować z Rusin i Lewandowską. Nowy biznes "Perfekcyjnej" już niedługo

Małgorzata Rozenek to nie tylko telewizyjna gwiazda, ale również i świetna bizneswoman. Doskonale wie, jak wykorzystać swoją popularność. Od kilku już lat prężnie działa na Instagramie, reklamując różne produkty, w tym kosmetyki. Teraz poszła o krok dalej i wyprodukowała swoje. Konkurencję ma mocną.

Małgorzata Rozenek będzie miała swoje kosmetyki

Prowadząca "Project Lady" kuje żelazo póki gorące i rusza na podbój kosmetycznego rynku. Małgorzata poszła w ślady swojej rywalki Kingi Rusin i też będzie mieć własną linię kosmetyków. Ogłosiła to podczas rozmowy z tygodnikiem "Na żywo". 

Właśnie zatwierdziłam opakowania. Produkty są już w słoiczkach, a premiera kosmetyków już wkrótce. Jestem przekonana, że będzie to bardzo duży sukces - czytamy.

Jest to naprawdę zaskakująca wiadomość. Rozenek ma przecież na głowie firmę cateringową, ale i ostatnio zaangażowała się w upolitycznioną akcję na rzec rodzenia dzieci metodą in vitro. 

CW

Małgorzata Rozenek pokazała na Instagramie, jak robi codzienny makijaż:

Zobacz wideo
Więcej o: