Angelina Jolie przyłapana przez paparazzi. Razem z dziećmi robiła zakupy w sklepie spożywczym. Inni klienci chyba jej nie rozpoznali

Angelina Jolie obecnie przebywa wraz z dziećmi na Fuerteventurze. Aktorka wybrała się na zakupy do dyskontu.

Angelina Jolie po turbulencjach w życiu prywatnym na dobre wraca do show-biznesu. Przypomnijmy, że aktorka niedawno rozwiodła się z Bradem Pittem, z którym następnie walczyła o opiekę nad dziećmi. Finalnie to ona ma większość praw rodzicielskich, toteż teraz może skupić się na pracy. Po sukcesie filmu "Czarownica 2" nie próżnowała i już podjęła pracę na planie kolejnej produkcji. Tym razem nie w USA, a na hiszpańskiej wyspie Fuerteventura, gdzie zabrała ze sobą trójkę dzieci.

Angelina Jolie z dziećmi na zakupach w dyskoncie

Angelina Jolie pracuje przy filmie Marvela "The Eternals". Plan zdjęciowy znajduje się na hiszpańskiej wyspie Fuerteventura, toteż aktorka zabrała ze sobą trójkę dzieci: Zaharę, Knoxa oraz Vievienne. Hiszpańscy paparazzi przyłapali aktorkę, gdy ta ze swoimi pociechami robiła zakupy w jednym z tamtejszych sklepów. Aktorka prezentowała się w zwiewnej białej sukience, do której dobrała spore okulary i brązową torebkę. Widać na pierwszy rzut oka, że jest już w o wiele lepszej formie. Co ciekawe, żeden inny klient nawet nie spojrzał się na Angelinę. Myślicie, że jej nie rozpoznali?

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się. Teraz aktorka musi poukładać swoje życie na nowo. Jesteście ciekawi, jak wyglądał ich związek? 

Zobacz wideo

RG