Domańska miała się nie malować, ale na premierze zrobiła wyjątek. Czerwone usta i odważny top? Strzał w dziesiątkę

Aleksandra Domańska wpadła na premierę "Żmijowiska". Zapozowała na ściance w czarnym garniturze i staniku.

Aleksandra Domańska należy do grona najpopularniejszych aktorek w Polsce. Świetnie radzi sobie w show-biznesie i na Instagramie. Dostaje wiele ofert współpracy, jednak bardzo uważnie je selekcjonuje. Lubi też wspierać kolegów po fachu, czego wyraz dała we wtorek i przyszła na premierę serialu. 

Aleksandra Domańska na imprezie

Aktorka jest bardzo czynną użytkowniczką Instagrama. Na swój profil wrzuca najczęściej zdjęcia bez makijażu, promując naturalność. Namawia do tego również obserwatorki, gdyż widzi, jak bardzo ważna w dzisiejszym świecie stała się sztuczność i jak bardzo młode kobiety popadają przez to w kompleksy.

Jakiś czas temu zapewniała, że będzie chodzić bez makijażu i nie będzie się upiększać. Słowa nieco rzucone na wiatr. Na premierze serialu "Żmijowsko" zaprezentowała się z mocno pomalowanymi ustami. Naszą uwagę zwróciła również stylizacja. Aleksandra zazwyczaj stawiała na klasyczne i nudne sukienki. Tym razem wybrała garnitur, pod który założyła jedynie stanik. 

CW

Julia Wieniawa również zapewniała, że chodzenie bez makijażu jest fajnie. Na Instagramie pokazała jednak jak wykonuje ten swój. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (4)
Domańska zapowiadała, że nie będzie się malować, a na premierę filmu przyszła z czerwonymi ustami
Zaloguj się
 • Gość: Huu

  Oceniono 7 razy -3

  Podkreślony brak urody

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy -3

  Witam, Pani Domańska ma zrobiony makijaż permanentny, powieki górnej i dolnej.Pozdrawiam.

 • Gość: elity jelit

  Oceniono 6 razy -4

  przewrażliwiona na swoim punkcie hipokrytka

 • Gość: psychiatra

  Oceniono 12 razy -8

  jaki jest sens pokazywania specjalnie swojej brochy?To zwykły ekshibicjonizm czy głupota bo nikt normalny nie pokazuje swoich intymnych części wszystkim.Ladna dziewczyna a robi z siebie niewyżytą seksualnie lochę że aż wszystko człowiekowi opada i całą tajemnicę ch strzezlił.Myślę że ona ma coś z głową przez narkotyki ale to tylko moja teoria

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX