Maffashion skrytykowana za rozstanie z Czarkiem. "Najdziwniejsza rzecz, jaką widziałam". Blogerka się tłumaczy

Maffashion i Czarek z "Abstrachuje" wczoraj ogłosili, że się rozstali. Fani wspierają blogerkę po rozpadzie związku, jednak są i tacy, którym nie podoba się sposób, w jaki opowiedzieli o tym w Internecie.

Maffashion i Czarek Jóźwik z "Abstrachuje" byli parą przez cztery lata, jednak wczoraj potwierdzili krążące plotki o kryzysie w ich związku. Nie są już razem, a opowiedzieli o tym na Instagramie podczas wspólnej kolacji. Nie każdemu się to spodobało. 

Maffashion tłumaczy się z rozstania z Czarkiem

Od kilku miesięcy mówiło się, że związek Maffashion i Czarka z "Abstrachuje" istnieje już tylko ze względu na łączące ich kontrakty reklamowe. Sami zainteresowani nie odnosili się do krążących plotek, aż do wczoraj. Julia zamieściła wideo na Instagramie, w którym wraz z Czarkiem przekazują wiadomość o rozpadzie swojego związku. Pod nagraniem widnieje mnóstwo komentarzy, na które Julka równie chętnie odpowiada. Jednej z internautek nie spodobała się forma, w jakiej zdecydowali się przekazać wiadomość o rozstaniu.

Najdziwniejsza rzecz, jaką widziałam. Tak się nie rozstaje. Powodzenia- napisała jedna z internautek.

Maffashion nie kazała długo czekać na swoją odpowiedź. Zaznaczyła, że uwielbia swojego byłego narzeczonego i nigdy się to nie zmieni. 

Jeśli ludzie maja do siebie szacunek, są dla siebie bliscy i rozmawiają ze sobą jak dorośli ludzie. To można rozstać się jak dorośli ludzie. Uwielbiam tego człowieka. Zawsze będę- odpowiedziała Kuczyńska.

Inna internautka napisała, że rozstanie owszem jest na poziomie, jednak zarzuciła również, że rozstanie w tak publiczny sposób jest również promocją. Maffashion obszernie odniosła się do jej zdania. 

...Uważam, że najlepiej, jak coś wyjdzie u źródła niż potem mam się odnosić do plotek. Będąc osobą publiczną i mając taką możliwość wypowiedzi warto z niej skorzystać...- odpowiedziała Maff.

Zarówno Maffashion, jak również Czarek w nagraniu wspomnieli, że kryzys ich związku pojawił się już jakiś czas temu i dokładnie przemyśleli swoją decyzję. Warto napomnieć, że jeszcze kilka tygodni temu zakochani w sobie po uszy brali udział w kampanii reklamowej perfum. Wówczas nic nie wskazywało na to, żeby cokolwiek było nie tak. Myślicie, że gdyby nie wspólne kontrakty reklamowe ich związek rozpadłby się wcześniej? 

Maffashion i Czarek nie są już razem. A jakie inne gwiazdy są już po rozstaniach. Sprawdź, zapomniane związki gwiazd. ZOBACZ WIDEO:

Zobacz wideo

RG