Jennifer Aniston w dwóch stylizacjach jednego dnia. Na ściance wiało nudą, ale na wywiadzie prawdziwa bomba. Sukienka to jedno, ale spójrzcie na buty

Fotoreporterzy przyłapali Jennifer Aniston w drodze na wywiad. 50-letnia aktorka wyglądała zjawiskowo.

Jennifer Aniston skupia się ostatnio na promocji najnowszej produkcji, w której wystąpiła - "The Morning Show". Serial dostępny w usłudze Apple TV+ opowiadać będzie o kulisach pracy osób zatrudnionych na planie amerykańskiej śniadaniówki. Gwiazda pojawia się więc na kolejnych premierach i chętnie udziela wywiadów. W drodze do radia została przyłapana przez fotoreporterów. Mamy zdjęcia. Jen wyglądała obłędnie.

Jennifer Aniston w czarnej sukience

Aktorka jest ostatnimi czasy naprawdę zapracowana. W poniedziałek nie dość, że promowała serial na oficjalnej imprezie, to wcześniej pojawiła się w radiu, gdzie udzieliła wywiadu. Jak na prawdziwą gwiazdę przystało, Aniston postawiła na dwie różne kreacje. Jedna z nich szczególnie nas zainteresowała. 

Gwiazda "Przyjaciół" zaprezentowała się w czarnej sukience z odkrytymi ramionami. Pasek ze srebrnymi klamrami idealnie podkreślił jej talię, a szpilki od Christiana Louboutina wydłużyły zgrabne nogi.

Aktorka zachwyca za każdym razem. Z pewnością jest inspiracją dla milionów kobiet. 

CW

Pierwsze nagranie Jennifer Aniston na Instagramie. Reakcja mistrzowska. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (7)
Jennifer Aniston w dwóch stylizacjach jednego dnia. Zakochaliśmy się w jej czarnej sukience
Zaloguj się
 • Gość: 05 l.

  Oceniono 5 razy 3

  To nawet ważniejsze niż informacje o przygotowaniach na wyp..... Głudzia.

 • hen354

  Oceniono 3 razy 1

  Dlaczego takie informacje, kto to czyta, kto to klika ja sie pytam? Trzeba byc #@$% zeby czytac takie gnioty! Dlaczego takie informacje, kto to czyta, kto to klika ja sie pytam? Trzeba byc #@$% zeby czytac takie gnioty! Dlaczego takie informacje, kto to czyta, kto to klika ja sie pytam? Trzeba byc #@$% zeby czytac takie gnioty! Dlaczego takie informacje, kto to czyta, kto to klika ja sie pytam? Trzeba byc #@$% zeby czytac takie gnioty! Dlaczego takie informacje, kto to czyta, kto to klika ja sie pytam? Trzeba byc #@$% zeby czytac takie gnioty! Dlaczego takie informacje, kto to czyta, kto to klika ja sie pytam? Trzeba byc #@$% zeby czytac takie gnioty! Dlaczego takie informacje, kto to czyta, kto to klika ja sie pytam? Trzeba byc #@$% zeby czytac takie gnioty! Dlaczego takie informacje, kto to czyta, kto to klika ja sie pytam? Trzeba byc #@$% zeby czytac takie gnioty! Dlaczego takie informacje, kto to czyta, kto to klika ja sie pytam? Trzeba byc #@$% zeby czytac takie gnioty!

 • mustermann

  Oceniono 2 razy 0

  Rewelacyjny serial, rewelacyjna aktorka, rewelacyjny news dla rewelacyjnych fanów.
  Dla zwykłego zjadacza chleba to portalowy gniot na temat kobiety niewielu talentów, znanje z telewizyjnego gniotu.

 • Gość: bebe

  Oceniono 2 razy -2

  Stroje jak stroje, ale twarz jak zwykle niewyjsciowa. Paskuda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX