Jennifer Aniston w dwóch stylizacjach jednego dnia. Na ściance wiało nudą, ale na wywiadzie prawdziwa bomba. Sukienka to jedno, ale spójrzcie na buty

Fotoreporterzy przyłapali Jennifer Aniston w drodze na wywiad. 50-letnia aktorka wyglądała zjawiskowo.

Jennifer Aniston skupia się ostatnio na promocji najnowszej produkcji, w której wystąpiła - "The Morning Show". Serial dostępny w usłudze Apple TV+ opowiadać będzie o kulisach pracy osób zatrudnionych na planie amerykańskiej śniadaniówki. Gwiazda pojawia się więc na kolejnych premierach i chętnie udziela wywiadów. W drodze do radia została przyłapana przez fotoreporterów. Mamy zdjęcia. Jen wyglądała obłędnie.

Jennifer Aniston w czarnej sukience

Aktorka jest ostatnimi czasy naprawdę zapracowana. W poniedziałek nie dość, że promowała serial na oficjalnej imprezie, to wcześniej pojawiła się w radiu, gdzie udzieliła wywiadu. Jak na prawdziwą gwiazdę przystało, Aniston postawiła na dwie różne kreacje. Jedna z nich szczególnie nas zainteresowała. 

 

Gwiazda "Przyjaciół" zaprezentowała się w czarnej sukience z odkrytymi ramionami. Pasek ze srebrnymi klamrami idealnie podkreślił jej talię, a szpilki od Christiana Louboutina wydłużyły zgrabne nogi.

Aktorka zachwyca za każdym razem. Z pewnością jest inspiracją dla milionów kobiet. 

CW

Pierwsze nagranie Jennifer Aniston na Instagramie. Reakcja mistrzowska. 

Zobacz wideo