Agata Duda w Holandii. Tym strojem zdeklasowała holenderską królową. Płaszcza nie powstydziłaby się księżna Kate

Para prezydencka obecnie przebywa na dwudniowej wizycie w Holandii. Stylizacja polskiej pierwszej damy przykuła naszą uwagę ze względu na oryginalne nakrycie głowy.

Agata Duda nie eksperymentuje ze stylem i zazwyczaj pojawia się w klasycznych garsonkach, ale mimo swojej konsekwencji, nadal potrafi zaskoczyć swoją stylizacją. Tak również się stało podczas oficjalnej wizyty pary prezydenckiej w Holandii.

Agata Duda w Holandii

We wtorek Andrzej Duda i Agata Duda spotkali się z holenderską parą królewską, aby wziąć udział w obchodach 75. rocznicy wyzwolenia Hagi przez polskich żołnierzy, a także, aby zjeść uroczysty obiad. Jak zwykle niemałą uwagę mediów zwróciły stylizacje obu pań, szczególnie Agaty Dudy.

Prezydentowa zaprezentowała się w jasnej garsonce, do której dobrała ciemną kopertówkę i czarne szpilki, które jeszcze bardziej podkreśliły jej nienaganną sylwetkę. Całość stylizacji dopełniła nietuzinkowym nakryciem głowy. Królowa Maksyma postawiła na czerwień w pełnej krasie. Do długiego rozkloszowanego, czerwonego płaszcza dobrała buty na obcasie i torebkę w bordowym kolorze. Która z pań wyglądała według was lepiej? My nie mamy wątpliwości, że Agata Duda. 

Pamiętacie, jak Andrzej Duda uczcił urodziny swojej małżonki? Zerknijcie na WIDEO:

Zobacz wideo

RG

Więcej o: