Karolina Ferenstein-Kraśko pokazała pokój córki. Urządzony jak dla księżniczki. My jednak patrzymy na ogromnego jednorożca. Mega

Karolina Ferenstein-Kraśko pochwaliła się nagraniem, na którym widać, jak urządził pokój najmłodszej córki. Mała Laura może czuć się tam bezpiecznie.
Zobacz wideo

Karolina Ferenstein-Kraśko jest mamą trójki uroczych dzieci: 12-letniego Konstantego, 10-letniego Aleksandra oraz 3-letniej Laury. Bohaterka trzeciej edycji "Agent-Gwiazdy" strzeże prywatności swoich pociech, ale nie oznacza to, że nie pokazuje ich twarzy w mediach społecznościowych.

Na jej Instagramie pojawiło się właśnie nagranie, na którym pokazuje, jak bawi się jej najmłodsza latorośl. Na wideo (to możecie zobaczyć w górnej części tego artykułu) widać też, jak urządzony został pokój Laury. Trzeba przyznać, że jest bardzo przytulny. 

Karolina Ferenstein-Kraśko pokazała pokój córki

Karolina Ferenstein-Kraśko opublikowała nagranie z córką w roli głównej, by pokazać fanom, że Laura nie przystosowała się do zmiany czasu i teraz wstaje o... 5 rano. Dziewczynka jednak nie próżnuje, ale znakomicie się bawi. 

Ach ta zmiana czasu. Larcik dzisiaj od 5.00 w akcji, a ja z nią oczywiście - napisała. 

Widać przy tym, że dziewczynka spędza czas w swoim pokoju. Nie brak tu przepięknych zabawek, uwagę zwraca zwłaszcza ogromna maskotka przedstawiająca jednorożca. Karolina Ferenstein-Kraśko wybrała też dla córki urocze meble w białym kolorze. Całość dopełnia niebieska, miękka wykładzina. Pokój wygląda wiec jak sypialnia małej księżniczki. 

I jak podoba wam się taka aranżacja pokoju dziecięcego? My jesteśmy pod wrażeniem. 

AG 

Więcej o: