Hanna Lis tęskni za córką. "Kto ryczy, jak głupi?". Obserwatorzy pocieszają dziennikarkę

Hanna Lis często opowiada o swojej relacji z córkami. Rozłąka z dziećmi jest dla niej bardzo trudna. Ostatnio opublikowała poruszający wpis, wyrażający tęsknotę za Julią.

Hanna Lis od zwolnienia z telewizji, skupiła się na życiu prywatnym i realizacji pasji. W czerwcu wydała książkę kulinarną zatytułowaną "Mój świat na talerzu". Dziennikarka również chętnie dzieli się informacjami o życiu prywatnym za pośrednictwem Instagrama. Podobnie było i tym razem.

Hanna Lis tęskni za córką

Gwiazda zmieściła zdjęcie z córką, która aktualnie przebywa w Amsterdamie. Jej podpis może wzbudzić wiele emocji.

Countdown, Amsterdam. Kto jeszcze okkkkruuutnie tęskni za swoim „maleństwem”, ręka do góry! Kto ryczy, jak głupi? Słysząc „Slipping through my fingers” Abby, ręka do góry! #loveyoutothemoonandback Juliś!
 

Wsparcie innych matek

Obserwatorki w komentarzach udzieliły wsparcia Hannie Lis i zaczęły dzielić się swoimi historiami.

Moje maleństwo w Nowej Zelandii. Dwie doby samolotem przy dobrych wiatrach. Nie wyję, bo jak zacznę, to nie przestanę. Pozdrawiam serdecznie!
O jak dobrze, że nas wyjących tak dużo, bo już myślałam że sama wyje do księżyca.
Za 3 tygodnie zrobię sobie takie samo zdjęcie z moim 23 "maleństwem" w Londynie.

Córki Hanny Lis

Dziennikarka była dwukrotnie zamężna, jednak z nieformalnego związku z Jackiem Kozińskim ma dwie córki: Julię oraz Annę.

Niedawno, na Instagramie podzieliła się historią z porodówki wspominając, że obie ciąże były zagrożone. 

Najpiękniejsze chwile mojego życia. Przyjście na świat moich córek. Uchwycone na zdjęciach, na których widać wielkie, największe szczęście.

Dla gwiazdy córki są niezwykle ważne. Dzisiaj Julia ma 19 lat zaś Anna 21, ale tęsknota za dziećmi jest niezależna od wieku. Zgadzacie się?

Czy Małgorzata Rozenek-Majdan jest gotowa adoptować dziecko?

Zobacz wideo

DK