Elżbieta z "Rolnika..." wzięła ślub! Radosną nowiną pochwaliła się na Instagramie. "Miłość, co miała być pokarmem bogów"

Elżbieta Derlatka nie znalazła miłości w programie "Rolnik szuka żony", ale to nie oznacza, że jest singielką. Ostatnio pochwaliła się, że wyszła za mąż!

Elżbieta była jedną z najbardziej wyrazistych uczestniczek poprzedniej edycji programu "Rolnik szuka żony". Razem z Marią i Małgorzatą walczyły o serce Jana. Koniec końców mężczyzna nie zakochał się w żadnej z nich.

Wiele wskazuje na to, że Ela poznała mężczyznę, z którym postanowiła spędzić resztę życia. Tak przynajmniej sugeruje jej aktywność na Instagramie. Zaczęło się od zdjęcia z tajemniczym mężczyzną. Fani "Rolnika..." z miejsca zaczęli domyślać się, że ów amant jest nową sympatią Eli. Atmosferę podgrzało kolejne zdjęcie z dwoma obrączkami.

Elżbieta z "Rolnik szuka żony" wzięła ślub

Jedno z ostatnich zdjęć na profilu Elżbiety na Instagramie nie pozostawia już żadnych złudzeń. Dwie splecione i zaobrączkowane dłonie najwyraźniej są potwierdzeniem zamążpójścia kobiety.

 
Miłość, co miała być pokarmem bogów. I nam pozwolono się nią delektować - czytamy w opisie pod zdjęciem.

W komentarzach od razu pojawiły się życzenia od fanów programu.

Wszystkiego dobrego. Dużo szczęścia i miłości.
Gratulacje i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.
Składam nowożeńcom na nowej wspólnej drodze życia piękne życzenia zdrowia, szczęścia i miłości - piszą.

Dołączamy się do życzeń!