Jennifer Aniston całowała się z Ellen DeGeneres. "Masz bardzo miękkie usta". To nagranie podbija sieć

Oto nowy hit sieci! Jennifer Aniston wystąpiła ostatnio w programie "The Ellen DeGeneres Show" i raczej nikt się nie spodziewał, że znana aktorka pocałuje się z prowadzącą!

Jennifer Aniston jest ostatnio naprawdę w świetnej formie. Już niedługo pojawi się nowy serial z jej udziałem, a kilka dni temu po raz pierwszy założyła konto na Instagramie. W ciągu doby zaczęło ją obserwować osiem milionów użytkowników i tym samym zablokowała całą aplikację. Ostatnio wystąpiła również w znanym amerykańskim talk-show, gdzie znowu zaskoczyła wszystkich.

Jennifer Aniston całuje się z Ellen Degeneres

W trakcie wywiadu obie panie zaczęły rozmawiać o sytuacji, która niedawno miała miejsce. Jakiś czas temu gościem Ellen był amerykański dziennikarz, Howard Stern. W pewnym momencie on i prezenterka pocałowali się. Przypomnijmy, że Degeneres od 11 lat jest szczęśliwą żoną Porti de Rossi.

Nawiązując do tego wydarzenia, Ellen zapytała Jen, kiedy ostatni raz całowała kobietę.

Nie całuję dziewczyn w usta, nie... - powiedziała Aniston.

W tym momencie prezenterka znacząco pochyliła się w kierunku aktorki, a widownia obecna na nagraniu po prostu oszalała. W końcu obie panie dały sobie delikatnego buziaka, a poniższe nagranie już stało się hitem.

 

Reakcja internautów? Bardzo pozytywna!

Marzenie!
Moje dwie ukochane legendy.
Nigdy nie byłam tak podekscytowana, jak teraz!

Jen rządzi na Instagramie, nie sądzicie?

Zobacz wideo

A Wy, co myślicie o całej sytuacji?

KB