Małgorzata Rozenek wypoczywa w dresach. Wszystko pięknie, ale napis na nogawce lekko nas zaskoczył. Lady i takie rzeczy?

Małgorzata Rozenek reklamuje kolejną markę odzieżową, o dość nietypowej nazwie. Nam kojarzy się nie do końca z ubraniami.

Małgorzata Rozenek to niewątpliwa królowa Instagrama. Profil gwiazdy TVN śledzi już ponad milion osób, co sama zainteresowana świetnie przekuwa w niezły biznes. Jedna z najnowszych współprac Małgosi mocno nas zaintrygowała. 

Małgorzata Rozenek reklamuje ubrania... "COCAIN"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan niedawno spędzili urocze kilka dni w siedlisku na Mazurach. Wspólny czas z rodziną nie przeszkodził Małgosi w dorobieniu paru groszy na Instagramie. W międzyczasie pokazała kosmetyki za 1900 zł, które są niezbędne do jej codziennego makijażu, ale to nie wszystko, co przygotowała dla swoich fanów. Zafascynowanym modą internautkom pokazała biały komplet (sweter i spodnie). Po zdjęciu wnioskujemy, że spodnie wykonane są z tak samo miękkiego materiału, co sweter. Na dresikach znajduje się wyszyty "brylantami" napis COCAIN. Niby nazwa firmy. Ale kojarzy się raczej nieciekawie.

Kiedy przeczytaliśmy napis na dresach Gosi lekko nas zamurowało, ale oczywiście zakładamy, że zbieżność z pierwszym nasuwającym się skojarzeniem jest przypadkowa, a Lady Rozenek nie miała nic złego na myśli. Zestaw jest oczywiście piękny. Ale promocja marki o takiej nazwie to ciekawe przedsięwzięcie.

PS. Oczywiście nazwa marki i tego, co nasuwa się na myśl nieco różnią się pisownią. Wymową już nie.

Małgorzata Rozenek pokazała kosmetyki, jakich używa do codziennego makijażu. ZOBACZ WIDEO:

Zobacz wideo

RG