"Big Brother". Widzowie podzieleni po ogłoszeniu wyników. Jeden z uczestników wzbudza coraz większe emocje. "To taki egzekutor"

Odcinek niedzielnego wydania "Big Brother Arena" za nami. Z programem pożegnał się kolejny uczestnik. Jak na tę decyzję zareagowali widzowie?

W każdą niedzielę "Big Brother" wzbudza wiele emocji wśród widzów programu. Od jego startu minęło już kilka tygodni, więc zdążyli oni dobrze poznać swoich ulubionych uczestników. W ostatnim odcinku dowiedzieliśmy się, kto pożegnał się z szansą na wygranie 100 tysięcy złotych. Reakcja fanów? Mocno podzielona.

"Big Brother". Natan opuścił program

Pod koniec tygodnia walka o pozostanie w programie toczyła się między Kamilem a Natanem. Finalnie to właśnie 29-latek opuścił dom Wielkiego Brata, otrzymując 49% głosów widzów.

 

Fani programu byli bardzo podzieleni. Wielu z nich wyraziło swoje niezadowolenie na profilu "Big Brothera".

Ustawka.
Śmiechu warte.
To jakaś pomyłka.

Jednak niektórzy uważają, że to była dobra decyzja.

Brawo.
Starczy jej tego płaczu. Kamil, finał Twój!

"Big Brother". Kamil Lemieszewski zostaje

Mimo że Kamil był już nominowany przez współlokatorów już pięć razy, to i tak wciąż udaje mu się pozostać w programie. Ekscentryczny 36-latek zyskał ogromną sympatię widzów, którzy kibicują mu każdego dnia. Przypomnijmy, że niedawno podzielił się z innymi uczestnikami interesującą historią swojego życia. Według opowieści tonął w ruchomych piaskach, walczył z Mongołami czt usunął nowotwór kombinerkami.

Kamil to taki „egzekutor” tej edycji: Jezus vs reszta 5:0 - napisał Radosław Palacz, który był finalistą poprzedniej edycji.

Ola Balewender została wyrzucona z "Big Brothera":

Zobacz wideo

A Wy komu kibicujecie?

KB