Tłum gwiazd na premierze "Aidy". Wystrojona Zielińska, Julia Chmielnik po raz pierwszy z mężem. Pojawił się nawet Trzaskowski

Cała plejada polskich gwiazd pojawiła się na premierze musicalu "Aida" w Teatrze Roma. Wśród nich m.in. Katarzyna Zielińska, Barbara Kurdej-Szatan, Julia Chmielnik, a nawet gwiazdy sceny politycznej: Rafał Trzaskowski i Małgorzata Kidawa-Błońska. Jak się prezentowały?

"Aida" to musical, który został skomponowany przez Eltona Johna. Sztuka zadebiutowała na Broadwayu w 2000 roku i szybko zyskała popularność, co przyczyniło się do wystawiania sztuki na całym świecie. Od soboty spektakl można również oglądać w Polsce.

Plejada gwiazd na premierze "Aidy"

Podczas polskiej premiery musicalu w Teatrze Roma nie zabrakło gwiazd polskiego show-biznesu. W gmachu teatru pojawili się m.in. Barbara Kurdej-Szatan, dawno niewidziana Julia Chmielnik w towarzystwie męża, Joanna Racewicz z synem, Katarzyna Zielińska, Aleksandra Szwed, a nawet prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, czy posłanka PO Małgorzata Kidawa-Błońska. Zobacz w galerii, jak wyglądali.

Zobacz również relację z premiery filmu "Ikar Historia Mietka Kosza:. WIDEO:

Zobacz wideo

RG