Apoloniusz Tajner z żoną i miesięcznym dzieckiem w "DD TVN". Izabela: Jakbym się przejmowała hejtem, groziłaby mi depresja

Apoloniusz Tajner niespełna miesiąc temu został ojcem, ale już zdążył zadebiutować z dzieckiem i żoną w studio "Dzień Dobry TVN". Świeżo upieczeni rodzice opowiedzieli o krytyce, z jaką przyszło im się zmierzyć.

Apoloniusz Tajner przeżywa drugą młodość i to przy boku 29-letniej żony. O ponad trzy dekady młodsza partnerka właśnie urodziła ich pierwsze wspólne dziecko. Mimo że maluch przyszedł na świat miesiąc temu, rodzice zabrali go do telewizji i zasiedli wraz z nim na kanapie śniadaniówki.

Apoloniusz Tajner z żoną i dzieckiem w "DDTVN"

Apoloniusz Tajner wraz z o 36 lat młodszą żoną Izabelą Podolec-Tajner wybrali się do studia "Dzień Dobry TVN". Świeżo upieczeni rodzice w rozmowie z Marcinem Prokopem i Dorotą Wellman opowiedzieli, jak odnaleźli się w nowej roli. Żona ojca Dominiki Tajner nie szczędziła komplementów małżonkowi.

Mój mąż kompletnie się w tym odnalazł, widać, że jest doświadczonym ojcem, odczuwam to. Nie wyobrażam sobie, żebym miała być sama w tym czasie zaraz po porodzie. Albo to przychodzi z wiekiem, albo się muszę tego nauczyć- wyznała Izabela

Trudno podważyć doświadczenie Apoloniusza Tajnera. W końcu jego wnuki będą mówiły do jego syna wujku, co podkreśliła sama rozbawiona Izabela. Prowadzący w rozmowie nie omieszkali napomnieć o dużej różnicy wieku, jaka ich dzieli. Świeżo upieczona mama nie przejmuje się krytyką.

Hejt nas dotyczy, ale nie dotyka. Jakbym się miała tym przejmować, groziłaby mi depresja. Dziecko mamy po 8 latach związku, więc już trochę inaczej teraz na to patrzą - powiedziała.
Ja tego nie zauważam, jestem skupiony na innych rzeczach- podsumował Tajner.

W dalszej części rozmowy Apoloniusz i Izabela zwierzyli się że, ich synka widziała już jego 40-letnia siostra Dominika, jednak maluszek jeszcze nie poznał swojego 36-letniego brata Tomisława.

Apoloniusz Tajner o pracy trenera narciarskiego. ZOBACZ WIDEO:

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Komentarze (195)
Apoloniusz Tajner z żoną i miesięcznym dzieckiem w "DD TVN". Izabela: Jakbym się przejmowała hejtem, groziłaby mi depresja
Zaloguj się
 • Gość: apollo

  Oceniono 80 razy 62

  Po co bylo starac sie o dziecko w pana wieku? ma pan juz dzieci jest pan siwym starszym panem. Zostawil pan piekna zone i matke swoich dzieci co za urojenie.

 • Gość: Olcia

  Oceniono 56 razy 46

  Na miejscu byłej żony dziwnie bym się czuła.. Wychodzi na to, że po odchowaniu dzieci ludzi już nic nie łączy i jedyne co można zrobić, to rozstać się i związać w kimś młodszym, co i tak działa tylko w wypadku mężczyzn- zapewne była żona nie urodziła, ani nie planuje zaczynać życia od nowa w takiej formie jak Tajner.

 • Gość: Jakaś

  Oceniono 51 razy 45

  Oglądałam i byłam przerażona jej opieką na dzieckiem, nie umiała nawet trzymać bezpiecznie ,skupiona była tylko na własnym lansie ,jej włosy były wszędzie na buzi dziecka, koszmar 🙄

 • Gość: Alfa

  Oceniono 55 razy 43

  Czyli przyjmujemy strategię „jak plują to udajemy, że pada deszcz”. Żenada, dodatkowo okraszona lansem na przynoszenie noworodka do telewizji! Wiocha, brak wstydu i instynktu samozachowawczego!

 • Gość: Mejdinpolend

  Oceniono 31 razy 31

  A ta kobieta z wózkiem z tyłu na pierwszym zdjęciu, to niania? Wygląda jakby wyjeli bobasa do ustawki, a ona pilnuje wózka, żeby ktoś się ukradł XD

 • Gość: Mia

  Oceniono 45 razy 31

  Była żoną też dzieli radość z narodzin Leo? Z pewnością! Co za brak szacunku...

 • Gość: asia

  Oceniono 38 razy 30

  Na tego durnego dziada patrzeć nie mogę...jest starszy, powinien wykaząć się odpowiedzialnością. Ale zrobił sobie botoks, włosy wszczepił...A to biedne dziecko zamiast ojca dziadka bedzie miało. Żena

 • Gość: U

  Oceniono 48 razy 30

  Tylko dziecka nikt nie pyta czy mu dziadek pasuje. Bedzie w zerówce wstyd jak pieron.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX