Izabela Janachowska w bikini przed lustrem. Patrzymy na jej brzuch i nie wierzymy. Serio niedawno urodziła dziecko?

Izabela Janachowska pochwaliła się na Instagramie serią zdjęć z wakacji. Jej fotka w samym bikini to prawdziwa petarda. Trudno uwierzyć, że niedawno urodziła dziecko.

Izabela Janachowska wraz z mężem i synkiem wybrała się na wakacje do Dubaju. To ich pierwsza rodzinna podróż we trójkę, toteż ekspertka od ślubów nie ukrywała swojej wielkiej ekscytacji. Swoją radością regularnie dzieli się z fanami, publikując fotki na Instagramie. Zdjęcia z kilkumiesięcznym maluchem są urocze, ale to selfie w samym bikini robi na nas największe wrażenie.

Izabela Janachowska w bikini po ciąży

W maju Izabela Janachowska urodziła swoje pierwsze dziecko. Dokładnie 12 maja na świat przyszedł jej syn Christopher Alexander. Podczas ciąży Janachowska bardzo o siebie dbała, więc nie przytyła zbyt dużo. Ponad miesiąc przed porodem zdradziła, że jej waga podskoczyła o jedyne 6 kg. Jak prezentuje się Izabela Janachowska po ciąży? Jej najnowsze zdjęcia z bikini, mówią same za siebie. Jej skóra jest zadbana i jędrna, a brzuch idealnie płaski. WOW! Aż trudno nam uwierzyć, że wiosną Izabela Janachowska urodziła dziecko. Po ciąży na jej ciele ani śladu. 

Izabela Janachowska z mężem i synem wybrali się na wakacje do Dubaju. ZOBACZ WIDEO:

Zobacz wideo

RG