Samantha Markle zaatakowała siostrę. Nazwała Meghan "obłąkaną hipokrytką" i wypomniała jej brak zainteresowania chorobą ojca

Samantha Markle udzieliła wywiadu. Nie szczędziła gorzkich słów pod adresem siostry. Meghan oberwało się za emocjonalny wywiad z Afryki.

Meghan Markle wstępując do rodziny królewskiej narobiła sobie wielu wrogów. Najsmutniejsze jest to, że ma takich wśród najbliższych. Od dawna wiadomym jest, że jej stosunki z tatą nie są najlepsze. Podobne ma z siostrą, która po raz kolejny to udowodniła. Samantha Markle wystąpiła w telewizji i obraziła księżną. 

Siostra Meghan Markle nazwała ją "obłąkaną hipokrytką"

Samantha została zaproszona do programu telewizyjnego "Inside Edition". W rozmowie z gospodynią skrytykowała Meghan. Nie spodobało jej się bowiem zachowanie siostry, kiedy podczas jednego z wywiadów w Afryce powiedziała, że w ciąży było jej naprawdę ciężko, ze względu na to, że nikt nawet nie spytał jak się czuje. 

Kiedy to usłyszałam, pomyślałam: "Wow, czy kiedykolwiek pytałaś o tatę, czy wszystko z nim w porządku po dwóch atakach serca?" (...) Od kiedy osoba, która podróżuje prywatnymi odrzutowcami, jest milionerką, ma prawo narzekać?- dopytywała na głos.

Następnie wyznała, że Meghan dobrze wiedziała, co robi, wiążąc się z księciem Harrym, nazywając ją "obłąkaną hipokrytką".

Ona dokładnie wiedziała, co robi. Także ma to, czego chciała – stwierdziła.

Z naszej perspektywy to niestosowne zachowanie Samanthy. Sprawy rodzinne powinno się załatwiać w jak najwęższym gronie i nie mówić o nich publicznie. Wniosek jest tylko jeden, zarówno siostra księżnej, jak i jej ojciec, chcą wyraźnie skorzystać na sławie Meghan. Przykre.

CW