Khloe Kardashian grubo przesadziła z Photoshopem. Na tym zdjęciu nie przypomina siebie, ale fotki paparazzi nie kłamią

Khloe Kardashian kiedyś nazywana była jedną z najbrzydszych sióstr rodu Kardashian-Jenner, ale od dawna prezentuje fenomenalną formę. Niestety, czasami Kardashianka mocno przesadza z obrabianiem swoich zdjęć w programach graficznych. Zastanawiamy się, po co to robi?

Khloe Kardashian jeszcze kilka lat temu borykała się z dość sporą nadwagą. Lata mijały i Khloe w końcu zrozumiała, że chce zawalczyć o siebie. Zaczęła ćwiczyć, zmieniła dietę, kolor włosów i od dłuższego czasu fani zachwycają się nad jej wyglądem. Nie da się ukryć, że gwiazda wygląda lepiej po ciąży niż wtedy, kiedy dopiero zaczynała robić karierę w mediach. Miłość do medycyny estetycznej w rodzinie Kardashian-Jenner widoczna jest nie od dziś, ale niestety coraz częściej możemy zaobserwować również ich miłość do Photoshopa.

Khloe Kardashian przesadziła z Photoshopem 

Khloe opublikowała selfie z samochodu, po którym od razu widać, że coś jest nie tak. Po pierwsze gwiazda wygląda na tej fotce jeszcze szczuplej niż zwykle, a dodajmy, że już i tak jest dość szczupła. Po drugie, jej twarz na tym zdjęciu wydaje się nienaturalnie mała.

 

Możemy posunąć się nawet o stwierdzenie, że gwiazda wygląda jak wyciągnięta z gry komputerowej. Postanowiliśmy sprawdzić, czy Khloe rzeczywiście tak wygląda. Okazuje się, że na szczęście nie! 

Khloe Kardashian na zdjęciach paparazzi 

Najnowsze zdjęcia paparazzi nie kłamią. Khloe Kardashian wygląda na nich normalnie i z pewnością zdecydowanie lepiej, niż na zdjęciu, które sama opublikowała w sieci. Po co Kardashianka aż tak mocno chce zakłamywać rzeczywistość? Ciężko stwierdzić, ale Khloe nie jest to dobry kierunek. Zobaczcie sami! 

Khloe Kardashian na zdjęciach paparazziKhloe Kardashian na zdjęciach paparazzi fot. Forum

A wam która wersja Khloe Kardashian bardziej się podoba? 

Tak Khloe Kardashian świętowała urodziny swojej córki!

Zobacz wideo

AM