Adele przeszła spektakularną metamorfozę. Piosenkarka sporo schudła, a czarna sukienka podkreśliła jej nowe kształty

Adele długo kojarzyła się z większym rozmiarem. Na najnowszych zdjęciach wygląda jednak znacznie szczuplej.

Jeśli wierzyć plotkom, to Adele szykuje się obecnie do wydania nowej płyty. To tłumaczyłoby jej przerwę od wystąpień publicznych. Gwiazda już dawno nie była nigdzie widziana. Ostatnio zrobiła jednak wyjątek i pojawiła się na urodzinach Drake'a. Z tej okazji pochwaliła się nawet fotką na Instagramie. Nietrudno zauważyć, że wokalistka schudła.

Adele zgubiła nadprogramowe kilogramy

Adele jest dowodem na to, że muzyka potrafi bronić się sama, a gwiazdy pop wcale nie muszą mieć idealnej sylwetki. Co więcej, to właśnie m.in. ona zaskarbiła jej sympatię fanów. Wygląda jednak na to, że w ostatnim czasie piosenkarka zeszczuplała.

Autorka hitu "Hello" bawiła się ostatnio na urodzinowej imprezie Drake'a. Uwagę zwróciła jej odchudzona sylwetka, którą podkreśliła czarną kreacją. Czyżby zamieszanie wokół jej wagi miało być dodatkową promocję nachodzącej płyty? A może to zasługa jej nowej sympatii rapera Skepty? Nie wiadomo, w jaki sposób Adele udało się zgubić zbędne kilogramy. Dotychczas gwiazda często podkreślała, że nie dba o swoją wagę i komentarze jej dotyczące.

Te gwiazdy też sporo schudły:

Zobacz wideo