Agnieszka Woźniak-Starak wspomina pracę nad ostatnim filmem męża. "To był ciężki projekt". Ma także swój wkład w produkcję

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała nowy post na Instagramie. Prezenterka wyjawiła, jaki był jej wkład w powstanie ostatniego filmu, który zdążył wyprodukować jej zmarły mąż Piotr Woźniak-Starak.

Od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka minęły już ponad dwa miesiące. Agnieszka Woźniak-Starak powoli wraca do normalnego życia i obowiązków. Gwiazda powróciła również na Instagram i właśnie na nim zamieściła post, w którym wyznała, jaka była jej rola w powstawaniu ostatniego filmu męża.

Agnieszka Woźniak-Starak o ostatnim filmie męża

"Ukryta gra" to thriller szpiegowski rozgrywający się w czasach zimnej wojny, który swoją oficjalną premierę miał podczas tegorocznego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Właśnie tam Agnieszka Woźniak-Starak po raz pierwszy pojawiła się publicznie od czasu tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka.

Ten film to trzy lata ciężkiej pracy całego Watchout Studio i wielu innych wspaniałych ludzi. To był ciężki projekt, ale jestem z chłopaków niesamowicie dumna i cieszę się, że przynajmniej w maleńkim stopniu mogłam być jego częścią - zaczęła dziennikarka.

W dalszej części wpisu gwiazda TVN-u zdradza, że była jedną z trzech osób odpowiedzialnych za reportaż dokumentujący kulisy powstania filmu.

Razem z Joasią Sulmirską i Krzyśkiem Arszennikiem przygotowaliśmy making of "Ukrytej gry", czyli reportaż o kulisach powstawania filmu, a sytuacji kryzysowych, wierzcie mi, nie brakowało. Mogłabym o tym filmie pisać bez końca, o wspaniałej scenografii Allana Starskiego (musicie zobaczyć, jak spektakularnie wyczarował Brooklyn na warszawskiej Pradze!), o niesamowitych zdjęciach Pawła Edelmana, o Billu Pullmanie, który jest chyba najbardziej uroczym człowiekiem na świecie, o Piotrku i Krzysiu Tereju, którzy walczyli o tę produkcję jak lwy.

Dziennikarka zachęca fanów pójścia do kina. Zaznacza, że film "Ukryta gra" to światowej klasy produkcja, która w całości powstała w Polsce.

Agnieszka Woźniak-Starak prowadziła "Big Brothera". Po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka jej miejsce zajęła Gabi Drzewiecka. Zobacz wideo:

Tutaj możecie zobaczyć o czym będzie ostatni film Piotra Woźniaka-Staraka:

Zobacz wideo

RG