Znana dziennikarka do Meghan Markle: Nikt ci nie współczuje! Dalej jest jeszcze mocniej

Meghan Markle przyznała się w jednym z ostatnich wywiadów, że po narodzinach dziecka jej życie stało się trudne. Teraz te słowa skomentowała amerykańska dziennikarka Wendy Williams. Trzeba przyznać, że nie miała dla księżej litości.
Zobacz wideo

Meghan Markle i książę Harry udzielili ostatnio wielu kontrowersyjnych wypowiedzi. Przypomnijmy, że młodszy syn Diany publicznie ogłosił, że składa pozew przeciw tabloidowi, gdyż boi się o Meghan i nie chce, żeby ta zginęła jak jego matka. Później księżna Sussex na w wywiadzie narzekała na trudny macierzyństwa. Lamentowała też, że nikt nie pyta ją o to, jak się czuje. 

Kontrowersyjną wypowiedź księżnej skomentował nawet książę William. Swoje zaniepokojenie miała wyrazić też królowa Elżbieta. Teraz do wywiadu odniosła się znana amerykańska dziennikarka - Wendy Williams. 

Wendy Williams do Meghan Markle: Nikt ci nie współczuje

Wendy Williams w swoim show "The Wendy Williams Show" nie zostawiła na Meghan Markle suchej nitki. Jedna z najpopularniejszych amerykańskich prezenterek nie kryła, że ostatnia wypowiedź Meghan o tym, że jej życie jest naprawdę trudne, niezwykle ją zdenerwowała. Williams zwróciła się bezpośrednio do księżnej i wytknęła jej, że sama zdecydowała się na życie u boku księcia i wiedziała, z czym to się wiąże. 

Doskonale wiedziałaś, co robisz. Nie próbuj teraz wzbudzać w nas współczucia. Nikt Ci nie współczuje. Wiedziałaś, co robisz! - mówiła na antenie programu.  

Dziennikarka radziła też księżnej, by ta wyprowadziła się z Anglii i uciekła do Ameryki lub Afryki.

Przeprowadzając się do Ameryki, naprawdę wykopiesz królewską rodzinę ze swojego życia - grzmiała. 

Williams zaznaczyła później, że lubi Meghan Markle i księcia Harry'ego, ale księżna nie powinna być zaskoczona że paparazzi są wszędzie i śledzą życie rodziny królewskiej. Na koniec gospodyni show sarkastycznie dodała, że Meghan jako aktorka sama zabiegała o sławę, a ta jej teraz przeszkadza. 

Trzeba przyznać, że coś w tym jest.

AG 

Więcej o: