[TYLKO U NAS] Edyta Górniak komentuje niefortunną wypowiedź syna na temat manifestacji środowisk LGBT. "Widział wiele nagości"

Edyta Górniak zjawiła się w czwartek na konferencji programu "My Way". Podczas rozmowy opowiedziała nam, co miał na myśli jej syn, mówiąc, że nie toleruje marszów równości.

Syn Edyty Górniak, Alan Krupa,  stwierdził ostatnio, że wprawdzie toleruje środowisko LGBT, ale nie ich "propagandę".

Propaganda i "marsze równości" są dość prowokujące (...) Przecież wiadomo, że LGBT nie będzie tolerowane przez większość społeczeństwa, bo jest to po prostu niezgodne z wiarą naszego kraju - napisał na Instagramie.

W najnowszym wywiadzie artystka odniosła się do słów syna. Sprawdźcie co powiedziała. 

Więcej o:

Polecane dla Ciebie

Komentarze (296)
[TYLKO U NAS] Edyta Górniak komentuje niefortunną wypowiedź syna na temat manifestacji środowisk LGBT
Zaloguj się
 • Gość: ech

  Oceniono 154 razy 70

  jakiekolwiek wypowiedzi przeciwko ludziom, którzy nie robią nic złego innym, chcą być szczęśliwi i zwyczajnie żyć, są niedopuszczalne. Moje dziecko, o wiele młodsze już o tym wie i nie przejawia nienawiści. To jest naprawdę idiotyczne w tym kraju, że szczuje się dorosłych ludzi a toleruje się czarnych pedofili, oraz innych pedofili. Tych przestępców, którzy bronią się jak mogą, są poza prawem. Odtąd osoby broniące pedofilii uważam za pedofilów. Jestem przekonana, że normalni ludzie też tak sądzą.

 • tegepe

  Oceniono 103 razy 53

  Żal mi tej kobiety. Nieuporządkowana pod każdym względem oddała synalka do jakiejś paramilitarnej szkółki, w której piorą mu resztki mózgu, w efekcie czego mówi, co mu wpoją.

 • to-pu

  Oceniono 73 razy 45

  Kraj nie ma wiary - poza krajami wyznaniowymi. W Polsce religią dominującą jest katolicyzm, ale liczba praktykujących wynosi ok. 30%, więc wypowiedź Allanka o zrozumiałej nietolerancji jest jakby nietrafiona.

 • Gość: Figa

  Oceniono 62 razy 40

  Bierzecie pod uwagę to co mówi „ wyrośnięte dziecko” ? Bez jaj ludzie

 • Gość: aha!

  Oceniono 46 razy 26

  czyli czerpie takie poglądy z domu! Oj Edzia, podpadłaś STRASZNIE!!!

 • byann

  Oceniono 51 razy 25

  Mama:
  -Synku, chciałam się coś ciebie zapytać.
  -Chcesz zapytać czy nie jestem gejem?
  -Synku, skąd wiedziałeś?
  -Kobieca intuicja.

 • Gość: ja

  Oceniono 39 razy 21

  Skoro nagość nu przeszkadza to nie powinien kąpać się z mamusią.

 • only.win7

  Oceniono 46 razy 20

  Gwałty na dzieciach polskich prawicowych, katolickich, konserwatywnych i bogobojnych księży Allankowi nie przeszkadzają? Sam homoseksualizm jest tak samo naturalny jak każda inna seksualność, o czym świadczy np. kultura starożytnej Grecji.

 • Gość: wojus

  Oceniono 47 razy 19

  Miękka faja, ciepły miś.....pewnie ma wielu "kumpli" wśród dziewczyn z wąsami w swojej jednostce....nasz puszysty różowy żołnierzyk....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX