Paweł Małaszyński po raz pierwszy pokazał syna w telewizji. Nastolatek wygląda jak Dawid Podsiadło. Aktor zdradził też, jakim jest ojcem

Paweł Małaszyński niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Tym razem zrobił wyjątek i udzielił wywiadu telewizyjnego wraz z 15-letnim synem Jeremiaszem.

Paweł Małaszyński jest ojcem dwójki dzieci, jednak na próżno szukać ich w mediach społecznościowych aktora. Ten konsekwentnie strzeże prywatności rodziny i nie pokazuje się publicznie z dziećmi. Tym razem postąpił inaczej. 

Paweł Małaszyński pokazał syna

Paweł Małaszyński ostatnio na Instgramie pochwalił się dziełem swojej córeczki, która pomalowała mu paznokcie, a teraz udzielił wspólnego wywiadu z 15-letnim synem Jeremiaszem. Pretekstem do rozmowy był najnowszy teledysk zespołu aktora, w którym główną rolę zagrał właśnie jego syn. W rozmowie z Mateuszem Hładkim z "Dzień Dobry TVN" aktor przyznał, że gdy Jeremiasz się urodził, ten nie miał wystarczająco czasu dla rodziny. Wszystko dlatego, że dużo pracował. Małaszyński przyznał jednak, że teraz może zadrobić ten czas. 

Nadrabiam ten czas, kiedy Jeremiasz był mały, kiedy dużo pracowałem i chciałem się rozwijać w zawodzie. Teraz mam wyciszony okres i jestem dla rodziny - mówił aktor

Jakim ojcem jest Paweł Małaszyński? Aktor przyznał, że syna traktuje, jak kumpla, jednak bywa wobec niego nadopiekuńczy.

Nigdy nie traktowałem mojego syna jak dziecko, zawsze starałem się być wobec niego bardzo szczery i mówić, co mnie boli. Nie lubię tajemnic. Jestem nadopiekuńczy. (...) Jestem w stanie oddać życie za swoje dzieci - mówił na antenie. 

Na samym początku rozmowy syn aktora Jeremiasz sam zażartował, że internauci porównują go z wyglądu do Dawida Podsiadły. My również widzimy to podobieństwo, a wy?

Zobacz inne dzieci znanych aktorów:

Zobacz wideo

RG

Więcej o: