Jolanta Kwaśniewska na konferencji prasowej. Pierwsza Dama zadała szyku

Jolanta Kwaśniewska od jakiegoś czasu nie pokazywała się publicznie. Była pierwsza dama wróciła i po raz kolejny udowodniła, że zna się na modzie.

Jolanta Kwaśniewska w odróżnieniu od innych polskich pierwszych dam cieszy się nieustającą popularnością. Mimo tego, że jej mąż już od kilkunastu lat nie pełni funkcji prezydenta, to ona cały czas bywa w mediach. Co więcej niemal każde jej pojawienie się publicznie jest szeroko komentowane, a to za sprawą niebywałego wyczucia stylu. Podobnie jest tym razem.

Jolanta Kwaśniewska w kwiatach

We wtorek Jolanta Kwaśniewska wzięła udział razem z Magdaleną Różczką w Konferencji Komitetu Ochrony Praw Dziecka. Z tej okazji była pierwsza dama postawiła na wzorzystą sukienkę do kostek i zamszowe botki. Efekt? Stylowo i kobieco, a co najważniejsze, adekwatnie do okazji.

Jak podoba wam się wczorajsza stylizacja Jolanty Kwaśniewskiej? My jesteśmy na tak.

O ślubie Oli Kwaśniewskiej było swego czasu bardzo głośno:

Więcej o:
Komentarze (106)
Jolanta Kwaśniewska na konferencji prasowej. Pierwsza Dama zadała szyku
Zaloguj się
 • Gość: Kleczkowska

  Oceniono 101 razy 85

  Baby, co wy piszecie tutaj. że Jolka zjechana, że źle wyglada. Ile kobit w Polsce by chciało w jej wieku tak wyglądać! młode niektóre gorzej wygladają od niej. Że ma zmarszczki? No ma! Ot dziwota, że się czlowiek starzeje. Ludzie życie to nie Insta, że wszystko jest naciągniete jak guma na interes. Jolka super wygladasz! Petarda! A do panienki poniżej: weź sie obudź dziewczyno ze snu krolewny.

 • Gość: Inka

  Oceniono 73 razy 67

  Trochę widać "swoje lata" to normalne. Ale jest zadbana uśmiechnięta i potrafi się gustownie ubrać. Lubię takie kobiety i sama też się staram jak mogę. I często slysze: jak ty młodo wyglądasz mimo 69.

 • gapcio2010

  Oceniono 85 razy 57

  Kiedyś Polska miała prawdziwe Pierwsze Damy. Danuta Wałęsowa,Jolanta Kwaśniewska i Anna Komorowska,Maria Kaczyńska.To były Damy z charakterem, kobiety z krwi i kości, MIAŁY SWOJE ZDANIE I NIE OBAWIAŁY SIĘ MÓWIĆ GŁOŚNO I WYRAŹNIE. Teraz to JEST JEDNO WIELKIE NIEPOROZUMIENIE.............

 • Gość: MD

  Oceniono 54 razy 40

  Piękna kobieta i piękna nadał i zawsze elegancka.
  Piękna Pierwsza Dama, najwspanialsza.

 • Gość: Stefcia

  Oceniono 52 razy 38

  Pani Kwaśniewska zawsze we wszystkim dobrze wygląda,,jest elegancka nawet w dresie ,bo to kobieta z klasą a nie jakaś Krycha, Marycha, Józka.

 • Gość: Renia

  Oceniono 34 razy 30

  Lubię kobiety, które są eleganckie, zadbane i...naturalne. Niestety, ciało ludzkie się starzeje i to jest - w pełni - normalne. Ładna fryzura, dyskretny makijaż, zadbane zęby - to w zupełności wystarczy. Taka jest pani Jolanta. Ps. Dziwnie wyglądają panie, które mają po kilka dziesiątek lat, a są naciągnięte do granic możliwości. Brawo, pani Jolanto!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX