Agnieszka Kotońska z "Googlebox" przefarbowała się na brąz! Wygląda całkiem inaczej. "W tych włosach jeszcze fajniej. Jak nastolatka"

Znana z programu "Googlebox" Agnieszka Kotońska przeszła niemałą metamorfozę. Przefarbowała włosy na brąz i zmieniła styl ubierania się. Wygląda znacznie lepiej.

Agnieszka Kotońska z "Googlebox" przyzwyczaiła widzów do swoich tlenionych blond włosów, mocnej opalenizny i krzykliwego makijażu. Jak się okazuje, to już przeszłość. Zmieniła nie tylko kolor włosów, a również styl. Efekt? Wygląda o niebo lepiej.

Agnieszka Kotońska przefarbowała się na brąz

Agnieszka Kotońska przeszła niemałą metamorfozę. Do tej pory prezentowała się w doczepionych blond włosach, a jej stylizacje nie należały do modnych. Teraz zmieniła się o 180 stopni. Gwiazda show TTV przefarbowała się na brąz, co wyszło jej zdecydowanie na plus. Wygląda o wiele bardziej naturalnie i z klasą. Zmieniła również styl ubierania się na bardziej stonowany, jednak zachowała wciąż charakterystyczne dla siebie wzory jak np. panterkę. 

 

Zmiana wizerunku bardzo przypadła do gustu internautom, którzy chętnie ją komplementują w komentarzach.

Wygląda Pani jak milion dolarów. Super
Super. Chyba w tych włosach jeszcze fajniej. Jak nastolatka
Według mnie dużo lepiej w tym kolorze włosów. Pięknie- piszą pod zdjęciem fani.

Podoba wam się Agnieszka Kotońska w brązowych włosach?

Sylwia Bomba z "Googlebox" również przeszła metamorfozę. O swojej zmianie opowiedziała przed kamerą. Zobacz nasze WIDEO:

Zobacz wideo

RG